BDSM masáž

Cena za služby:

  • 30 minut – 2400 korun
  • 60 minut – 3800 korun
  • 90 minut – 4800 korun

K rezervaci BDSM masáže v Praze od nejlepších masérů ve městě v salonu Prague Fenix můžete zavolat na telefonní +420 720 175 506, nebo nás kontaktovat prostřednictvím Facebook. Na sezení erotické masáže BDSM se můžete přihlásit také návštěvou našeho salonu na adrese: Velegradská ulice, 1702/12, 130 00 Vinohrady. Neváhejte, naše dívky už na vás čekají!

Jemnosti a různé druhy BDSM masáže

BDSM masáž – je zvláštní druh potěšení, který zahrnuje mnoho tantrických praktik. Jsou skryty ve jménu, pokud ho rozluštíme, dostaneme obvaz, disciplínu, dominanci, podřízenost, sadismus a masochismus.

bdsm masáž fenix praha

Tento druh erotických služeb je velmi žádaný po celém světě. Každý z nás má totiž nejen světlou, ale i temnou stránku. Tato temná stránka je zpravidla skrytá a často žádá, aby vyšla. Když dá volný průchod svým touhám, může člověk objevit mnoho neuvěřitelných pocitů. Utéct ze světa, objevit svou spiritualitu a získat nezapomenutelné potěšení.

Masážní BDSM v Praze Tento druh erotických služeb je velmi žádaný po celém světě. Každý z nás má totiž nejen světlou, ale i temnou stránku. Tato temná stránka je zpravidla skrytá a často žádá, aby vyšla. Když dá volný průchod svým touhám, může člověk objevit mnoho neuvěřitelných pocitů. Utéct ze světa, objevit svou spiritualitu a získat nezapomenutelné potěšení.

Unikátní vlastnosti BDSM masáže

Tato praxe je neuvěřitelně všestranná, lze ji přirovnat k tantrici a je vhodná pro muže i ženy. Erotickou BDSM masáž v Praze si může objednat každý a ponořit se do světa tajných tužeb. Muži, kteří zastávají mocné pozice, dominují tomuto světu každý den. A někdy chcete zeslábnout, přestat být alfa samcem a poslušně plnit požadavky a pokyny od nádherné a sexy milenky.

BDSM masáž

Je důležité si uvědomit, že tato služba je zcela bezpečná a vedená se souhlasem obou stran. Veškeré detaily erotické hry jsou předem dohodnuty, kde vše probíhá s plným oboustranným souhlasem. Vaše osobní hranice jsou respektovány a nikdy nebudou porušeny. Pokud stále chcete zkusit něco neobvyklého a nemůžete předvídat svou reakci, můžete vždy říci stop slovo, po kterém se proces okamžitě zastaví.

Takové sezení masáží BDSM v České republice je legalizováno. Díky těmto službám v našem salonu se můžete spolehnout na anonymitu a profesionalitu.

Co se používá při masáži BDSM?

BDSM masáž

Odpověď na otázku jak se dělá BDSM masáž v Praze je poměrně složitá. Protože celé sezení je šité na míru jednotlivému klientovi. Každý má jiné preference, touhy a prahy bolesti. Lehké škrcení, svorky na bradavky či jiné části těla, šlehání bičem, fixace těla na lana ve svěšeném stavu a mnoho dalšího. Každý si sám vybere, s jakou intenzitou a jaké vjemy by chtěl přijímat! Uvažujme o základním a univerzálním vybavení používaném v masážních salonech.

  • Kožené škvarky a pouta. Jedná se o kožené náramky na nohy a ruce s karabinkami pro fixaci. Tímto způsobem lze partnera zavěsit nebo zajistit v požadované poloze
  • Bičík, jednoduše řečeno, je kožený bič vyrobený z proužků měkké přírodní kůže. Jeho standardní délka je půl metru a počet tenkých ocasů může dosáhnout 100 kusů. Ve skutečnosti jsou údery takového biče srovnatelné s koupelovými smetáky. Proto se nemusíte bát, že je to velmi bolestivé! Ani při silném úderu není pocit bolesti nijak zvlášť výrazný, nevznikají dlouhodobé modřiny a znaménka.
  • Stoh je dlouhá hůl s koženou klapkou na konci. Lze jej snadno zaměřit a použít k zacílení prvků těla. Neslouží k bičování, ale k drobným trestům. Za disciplínu a trest za nedodržení. Například výprask po bradavkách v případě neuposlechnutí.
  • Pádlo je dřevěná deska potažená kůží, podobná tenisové raketě. Nahrazuje dlaň a dává silnější pocit. Čím těžší pádlo, tím silnější úder dostanete.

Hlavní věc, kterou je třeba si zapamatovat, je, že provádění masážních technik BDSM vyžaduje kompetentního a zkušeného maséra nebo masérku, kteří jsou schopni řídit potenciální rizika. A mají speciální dovednosti a bezpečnostní aspekty. Masérky ze salonu Fenix Praha vědí o tomto typu erotické masáže naprosto vše. Lepší a profesionálnější dívky nenajdete!

BDSM masáž

Pokud jste tento typ erotické masáže ještě nikdy nepoužili, rozhodně to udělejte! Pomůžeme Vám najít tu nejlepší masérku, která splní všechny Vaše potřeby. Bude vás schopna plynule zavést do tohoto neprobádaného druhu potěšení a poskytnout vám neuvěřitelné pocity. Všechny vaše individuální preference budou respektovány a můžete se spolehnout na naprostou bezpečnost.

Abyste si vše výše uvedené mohli ověřit na vlastní zkušenosti, stačí si službu BDSM masáže objednat. Můžete to udělat zavoláním  +420 720 175 506 Nenechte si ujít příležitost užít si jedinečnou erotickou masáž od nejlepších masérek v Praze, zavolejte právě teď!

Navíc jich máme mnoho jiné druhy erotických masáží. Vyberte si jakoukoliv !