O Nás

Naše společnost je nejlepší erotický masážní salon v Praze. Její vysoké hodnocení potvrzují naši klienti, mezi nimiž je řada zástupců české elity i vysoce postavení zahraniční hosté – politici, byznysmeni, kreativní osobnosti i běžní turisté.

Umístění našeho salonu Prague Fenix je pohodlné a dostupné: najdete ho v centru Prahy. 

Naše adresa: Velegradská ulice, 1702/12, 130 00, Vinohrady.

Masáž salonu Fenix Praga

Naší předností je dokonale útulná, 100% pozitivní atmosféra pro plnou relaxaci a vysoce profesionálními masérkami, které dokonale znají různé oblíbené a exkluzivní techniky intimní masáže.

Návštěva našich masáží je jedinečnou příležitostí pochopit nekonečný vesmír smyslné erotiky, naučit se neuvěřitelné pocity skutečné blaženosti a vnitřní harmonie.

Náš salon erotických masáží Prague Fenix zcela ospravedlňuje svůj název – umožňuje lidem, utlačovaným šedou každodenností, zatíženými intimními, osobními a morálně-psychologickými problémy, cítit se jako znovuzrození. 

I jedno sezení je zárukou množství jasných, barevných a nezapomenutelných zážitků. S pomocí šikovných doteků našich masérek, které jsou ve svém oboru nepřekonanými kouzelníky, budete moci zažít nebývale intenzivní vzrušení, které vystřídá neméně silný orgasmus. Tak intenzivní a magické pocity nejsou při běžném sexu možné.

masážní salon Fenix v Praze

To vysvětluje, proč se většina našich nových klientů stává našimi pravidelnými návštěvníky. S každým z nich se setkáváme s upřímnou pohostinností a radostí, jako s nejlepším přítelem.

S názory a připomínkami našich hostů se můžete seznámit přečtením „Knihy recenzí“ o práci salonu. Tyto záznamy, které zanechali Pražané a mnoho cizinců, obsahují pouze poděkování, uznání a přání všeho nejlepšího.

Návštěvníci našeho salonu Prague Fenix, kteří přicestovali do Prahy ze zahraničí, se rádi vracejí se do České republiky a znovu si užít slasti erotické masáže v Prague Fenix a ponořit se do nádherného světa rozkoší a snů.

Okouzlující svou vnější nádherou a praktickými dovednostmi dívky z našeho pikantního masážního salonu jsou vždy připraveni hýčkat své náročné klienty těmi nejněžnějšími a nejsmyslnějšími doteky prstů, rukou i celého těla. 

erotický masážní salon pragua fenix

Zveme vás, abyste si alespoň jednu hodinu užili nádherné chvíle, které dávají skutečnou radost a moře rozkoše.

Kromě klasických masážních technik si můžete objednat na naší Fenix masáž,, která je jedna z nejoblíbenější masáží těla..

Jsme zvyklí ocenit každého klienta, zacházet s ním s velkou úctou, pozorností a péčí – to je náš klíčový princip.

Chcete-li uvolnit tělesné i duševní napětí, odhodit balast každodenních starostí a problémů, obnovit svůj fyzický potenciál a zlepšit si sebevědomí, pocítit plnost života a prozkoumat pocit skutečné blaženosti – kontaktujte nás a objednejte se na erotické masáževšechna tato přání splníme v té nejlepší formě !

Telefonní číslo pro rezervaci – +420 720 175 506.