Simona

Věk: 20 let
Váha: 85 kg
Výška: 170 cm
Barva vlasů: hnědá
Prsa velikost: F (6)

O Simoně

Atraktivní, jemná a okouzlující Simona přivede každého svého klienta do extáze. Masáž s touto dívkou je skvělý způsob, jak se zbavit stresu. V rukou tak zkušené a zároveň krásné masérky se nelze neuvolnit.

Při masáži se Simonou přivádějí její jemné pohyby prstů a doteky jejích nádherných velkých prsou každému klientovi naprostou euforii.

Proto se k ní znovu a znovu vracejí ti, kteří alespoň jednou zažili všechny tyto emoce. Díky Simonině pozornému přístupu k sobě i svým klientům a dokonalému pochopení jejich tužeb mají mužské masáže v salonu Prague Fenix mezi návštěvníky nejvyšší hodnocení.

Tato masérka je vyškolena ve všech tajných orientálních technikách erotických masáží. Kombinuje je s klasickými technikami, aby efektivně uvolnila každý sval. To je opravdu velmi důležité!

Erotická masáž od Simony

Simona má vynikající vzhled. Křivky jejího Venušina těla a malátný pohled přinášejí jisté potěšení i lehký pocit, že jste se už zamilovali. Neváhejte, volejte +420 720 175 506 a nechte se unést do tajů z rukou této úžasné dívky!