FAQ

V České republice jsou erotické masáže velmi oblíbené, tyto služby zná téměř každý. Přesto mají klienti a návštěvníci našeho salonu mnoho otázek týkajících se technik a vlastností různých typů služeb. To není překvapivé, protože masáž je intimní a jemná.

často kladené otázky erotická masáž

Sestavili jsme seznam nejčastějších dotazů, aby každý, kdo chce naši erotickou masáž navštívit, měl všechny informace, které potřebuje vědět.

 • Mohu očekávat anonymní návštěvu?
  Samozřejmě! Pro všechny klienty je dodržována přísná mlčenlivost.
 • Jaký druh erotické masáže je lepší zvolit?
  Touhy a preference každého člověka jsou individuální. Řekněte o svých přáních a tajných fantaziích specialistům našeho salonu. Buďte si jisti, že vám nabídnou mnoho zajímavých možností. Například pro milovníky klasiky je vhodná “Body masáž”, pokud chcete něco exkluzivního, zkuste “BDSM-eromassage”, “Lingama” nebo si objednejte “Lesbian show”.
 • Co je nutné pro objednání eromasáže?
  Klient si musí pouze domluvit schůzku a dostavit se na sezení včas. Vše ostatní rádi zařídíme sami.
 • Proč byste měli navštěvovat pouze specializované salony?
  V první řadě jde o vaši bezpečnost. Náš salon funguje oficiálně, má všechna potřebná povolení. Navíc dodržujeme všechna pravidla sterility, personál se ke klientovi chová s respektem a slušně.
 • Mohu přijít na sezení se svým partnerem?
  Nejen, že můžete, je to dokonce nutné! Máme samostatný typ erotické masáže pro páry.
 • Jak dlouho trvá masáž?
  Vše závisí na typu služby a technice jejího provedení. Každou z masáží lze objednat na jiný časový interval. Může to být sezení v délce 30 minut nebo 1 hodiny. Některé z masáží mohou trvat i mnohem déle. Podrobné informace jsou k dispozici na stránkách každé služby.
 • Co mám dělat, když během sezení zjistím, že tento typ masáže pro mě není vhodný?
  Hlavní je pro nás přání klienta! Osobní hranice nebudou nikdy porušeny a nepohodlí nebude tolerováno. Vždy je možnost vybrat si přesně to, co vyhovuje vašim potřebám.
 • Kolik stojí erotická masáž?
  Cena za erotickou masáž v našem salonu je dostupná nejen v Praze, ale i v celé ČR. Cenu našich služeb neskrýváme ani neměníme (bez předchozího upozornění). Zde můžete vidět aktuální ceník.

Pokud nenajdete potřebné informace, kontaktujte nás na tel. čísle +420 720 175 506 a my vám zodpovíme všechny vaše otázky!