Pravidla

Návštěvní řád
Erotický masážní salon Prague Fenix

Doporučujeme se seznámit se seznamem pravidel pro návštěvu masážního salonu Prague Fenix, aby nedocházelo k nedorozuměním a jiným příčinám nespokojenosti klientů.

  1. To nejdůležitější: naše dívky neposkytují intimní služby. Jinými slovy: v salonu Prague Fenix není žádný sex ani orální uspokojení.
  2. Služby erotických masáží mohou v našem salonu využívat pouze osoby starší 18 let.
  3. Nesdílíme osobní telefonní čísla ani nesjednáváme schůzky s našimi hosty mimo salon.
  4. Pokud si chcete k hlavní službě objednat další druhy masáží, je na zvážení, že ne každá masérka dělá tu či onu masáž. Proto je lepší tento bod projednat předem.
  5. Dotýkat se dívky (dívek) během sezení není zakázáno, ale NE bradavek a NE genitálií – intimních partií.
  6. Natáčení a fotografování v našem salonu je přísně zakázáno!
  7. Erotický masážní salon Prague Fenix je otevřen po domluvě. Doba návštěvy se začíná počítat od okamžiku, kdy překročíte práh masážní místnosti.
  8. Jsme vždy připraveni zodpovědět všechny vaše dotazy, ale vyhrazujeme si právo diskutovat o tématech osobního charakteru.

Upozorňujeme, že v případě neetického chování může masážní salon Prague Fenix odmítnout poskytnutí služeb.

Co dělat před návštěvou Fenix

V první řadě by jste si měli předem rezervovat datum a čas návštěvy. To vám umožní pomalu a zcela sebevědomě se na sezení naladit.
Důležité je také dorazit do salonu včas, bez zpoždění. V klidu se převléknout a dobře se připravit na masáž.

Co dělat před masáží?

Před masáží se doporučuje dát si teplou sprchu. To vám pomůže relaxovat a zároveň se umýt, umyjte se pečlivě včetně intimních partií.
Před masáží byste se také měli vyvarovat pití alkoholu a těžkému jídlu. Aby jste se během procedury necítil nepohodlně.

Co dělat během masáže?

V procesu poskytování masérské služby je důležité důvěřovat masérovi a uvolnit všechny své myšlenky a zbytečné starosti. Zkuste se soustředit na to, jak se cítíte a užívat si každou minutu strávenou v salonu.
Erotická masáž není jen fyzická relaxace, ale také emocionální, dovolte si proto procítit celou škálu emocí, které během procedury vznikají.

Co dělat po sezení?

Po masáži nespěchejte se vstáváním a ihned se oblékat. Dejte svému tělu a mysli čas na zotavení. Vypijte sklenici vody pro hydrataci těla a užijte si pocit lehkosti a klidu.

Erotický masážní salon Prague Fenix ​​je rád, že Vás vidí mezi svými klienty! Pro rezervaci sezení nám prosím zavolejte +420 720 175 506 - rádi zodpovíme všechny vaše dotazy a zarezervujeme vám vhodný čas na požadovaný typ masáže.