Tělo na tělo

Cena za služby:

  • 30 minut – 1.500 Kč
  • 60 minut – 2.000 Kč
  • 90 minut – 2800 Kč
  • 120 minut – 4000 Kč

Objednat se na masáž tělo na tělo od nejlepších masérek v Praze můžete ihned, a to pokud zavoláte na číslo  +420 720 175 506, nebo nás kontaktovat prostřednictvím FacebookTaké se můžete objednat na erotické masáže Tělo na tělo v našem salonu na adrese: Velehradská 1702/12A, 130 00 Vinohrady. Neváhejte, naše dívky už na vás čekají!

Masáž tělo na tělo - skvělá volba

Hlavní město České republiky je známé svou rozmanitostí míst nabízejících různé druhy masérských služeb, oblíbené mezi Pražany i četnými turisty. Dokonalé řešení, jak získat neuvěřitelné pocity blaženosti a lehkosti, je  objednat si masáž Body to body v Praze, v našem erotickém masážním salonu Prague Fenix.

tělo na tělo fenix

Co je  zvláštnost masáží tělo na tělo?

Tato masáž zahrnuje použití starověkých tantrických technik, které byly známy na východě již v prehistorických dobách. Harmonicky spojují tělesné, duchovní, fyzické a emocionální začátky.  

V našem salonu, jednom z nejprestižnějších v Praze, provádějí erotické masáže Body to Body vysoce profesionální specialisté. Zkušené masérky při této proceduře používají vlastní nahá těla.

Úchvatný relaxační účinek, který pociťují spokojení hosté našeho elitního podniku, kteří zvolí vhodnou masáž, je umocněn použitím speciálních aromatických olejů.

Tyto produkty zaručují vytvoření zcela hladkého a kluzkého povrchu, který vytváří ideální podmínky pro vzrušení s následnou relaxací.

Jak probíhá relace erotické masáže Tělo na tělo?

Před začátkem seance je klient vyzván, aby si lehl na masážní podložku a ponořil se do kouzelné atmosféry pohodlí, tepla, klidu a relaxace. Naše masérky provádějící masáž Body to Body nejprve aplikují speciální oleje na tělo hosta a současně na jejich vlastní. Tyto masážní produkty, které jsou vtírány na tělo klienta s maximální jemností a péčí, vytvářejí dokonalé podmínky pro příjemný tělesný kontakt.

tělo na tělo salon fenix

Naše sexy masérky jsou opravdové čarodějky. Znají tajemství různých technik. Dokážou hosta přivést do nejvyššího bodu extáze a následně ho zcela zbavit napětí a stresu.

Pokud se rozhodnete objednat si masáž B2B Salonu Prague Fenix, dozvíte se, jak jemné mohou být tahy a jak jemný může být tlak. Bude to pro vás příjemný zážitek objevů uvolnění a krok k sebeobjevování.

Výhody erotické masáže Tělo na tělo

Pravidelný návštěvník, který si pravidelně rezervuje erotické masáže Tělo na tělo  v našem podniku si všimne několika důležitých výhod.

  1. Probuzení smyslů. Toto ošetření vám umožní plně uvolnit vlastní smyslovou energii. To vám umožní prozkoumat neznámé a získat nový intimní a smyslný zážitek.
  2. Pocit hluboké relaxace. Každodenní starosti a problémy jsou zapomenuty, úzkostné myšlenky mizí díky zručným pohybům našich profesionálů – jejich ruce a okouzlující těla dokážou skutečné zázraky.
  3. Úleva od stresu. Je snadné se zbavit dlouhodobě nahromaděné negativní energie, úzkosti a stresu – prostě  objednejte si sezení intimní masáže Body on Body u nás.
  4. Možnost emočního uzdravení. Spočívá v pocitu slastné vnitřní harmonie, kterou nelze vyjádřit slovy – to dokáže pouze speciální dotek.  

Odborníci v moderní medicíně také zaznamenávají pozitivní účinky těchto sezení na fyzické zdraví našich klientů. V důsledku takových postupů se zlepšuje krevní oběh a průtok krve, což vede k vitalitě, energii, vitalitě a omlazení.

Proč si vybrat  Prague Fenix erotický masážní salon?

Pro naši společnost je prvořadá pohoda, potěšení a pohodlí našich klientů. Naše služby jsou důvěrné a bezpečné.

Zaměstnanci projevují každému návštěvníkovi potřebný takt, respekt a pozornost. Jejich cílem je poskytnout hostovi co nejlepší zážitek. Nikdy se s nimi nebudete cítit nepříjemně, postarají se o to, abyste se cítili příjemně a uvolněně.

erotická masáž tělo na tělo

Služba, kterou poskytujeme, zohledňuje řadu aspektů. Patří mezi ně věk klienta, celkový stav jeho těla, množství intimních prožitků a dokonce i nálada, s jakou k nám klient přichází.

Cena našich různorodých masáží je naprosto adekvátní jejich kvalitě.

Chcete-li se objednat na erotickou masáž Body to Body  v salonu Prague Fenix volejte +420 720 175 506. Nejlepší masérky ve městě už na vás čekají!

Kromě toho máme mnoho dalších druhů erotických masáží. Vyberte si jakoukoliv !