DALŠÍ

V našem salonu Phoenix Prague nabízíme našim klientům exkluzivní doplňky ke všem typům základních masáží. V tomto případě se relace stává ještě jasnější, chladnější a je doprovázena silným a mnohostranným finále. Mnoho klientů netuší, co mohou zažít silné vzrušení, takže plynulé ponoření do světa sexuálních fantazií vám umožní znovu a znovu objevovat nové aspekty rozkoše.

Základní masáž nabízíme jako doplnění o tyto služby:

Footjob a footfetish

  • hodnota 500 korun

Jedná se o jeden z nejoblíbenějších trendů. Tato praxe zahrnuje aktivní nebo pasivní masturbaci nohou penisu (klitoris a vulva u žen) partnerem. Fetišismus nohou je přitažlivost pro nohy. Mnoho lidí je velmi vzrušeno pohledem na nohy a jejich pocitem na těle.

Footjob a footfetish

Footfetish se projevuje v různých formách, od pozorování až po plnou interakci. Je to jemné líbání, sání nebo olizování prstů u nohou, někdy pronikání jazyka mezi prsty. Tato praxe má mnoho druhů a je v dnešní době velmi žádaná. Chůze teplými chodidly po těle nebo lechtání, masáž chodidel a mnoho lidí vzrušují i mírné tahy na patách a prstech.

Francouzský polibek

  • hodnota 500 korun
Francouzský polibek

Silný, spalující, prskající francouzský polibek na rty pomocí vakua.

Striptýz

  • hodnota 500 korun

Právě striptýz je neuvěřitelně vzrušující před masáží, umožňuje vidět a uvažovat o partnerovi, přičemž fantazie klienta se stávají mnohem osvobozujícími než původně. Tato služba uvolňuje a dává možnost na vše zapomenout, klient cítí pouze přítomný okamžik, tělo i mysl je tady a teď.

Striptýz

Služba striptýzu nejen přispívá k silnému vzrušení, ale také dává příležitost užít si estetiku, krásu. Klient vidí neuvěřitelný tanec nahého těla, který je naplněn vášní a touhou.

Kočička

  • hodnota 500 korun
Kočička

Jakoukoli masáž zvládne zkušený mistr v sexy kostýmu kočičky. Každý ví, jaký silný dopad mají hry na hraní rolí na intimní život. To je přesně ten případ, kdy můžete v životě realizovat dlouhodobou a intimní fantazii.

Tenda vajíčko

  • hodnota 500 korun

Jedná se o sexuální hračky v podobě vajíčka, které slouží k masturbaci penisu nebo klitorisu, mohou být i anální. Často se také používá popruh a speciální zástěra. Neomezujte se v nových vjemech, pomocí takové služby můžete získat silnou stimulaci intimních zón, otevřít dosud neprozkoumané erotogenní zóny.

Souhrnně lze říci, že let fantazie v salonu „Prague Fenix“ je prostě neomezený. Každý klient se může spolehnout na individuální přístup a zaručeně se mu dostane naplnění všech tajných sexuálních tužeb.

Tenda vajíčko

Není nic špatného na tom experimentovat, rozvíjet svůj intimní život, zvyšovat libido a být naplněni novými vlnami extáze. S jejichž pomocí je člověk schopen dosáhnout mnohem větších výšek ve všech oblastech života. A doplňkové služby s erotickou masáží – to je přesně to, co vám umožní dosáhnout nepředvídatelných a skutečně jedinečných pocitů a emocí.

Chcete-li si objednat další služby, vyberte si z naší nabídky erotickou masáž, kterou si přejete kompletní katalog služeb a zavolejte na číslo +420 720 175 506. Bez problémů pro vás zarezervujeme ten správný termín a správný čas. Nejlepší masérky v Praze už na vás čekají v erotickém masážním salonu Phoenix!