MASÁŽE V HOTELU

  • Cena za služby:
  • 30 minut – 2300 korun
  • 60 minut – 3000 Kč
  • 90 minut – 3800 korun
  • 120 minut – 5800 korun

Erotickou masáž v hotelovém pokoji od nejlepších masérek ve městě si můžete zarezervovat na telefonním čísle +420 720 175 506, nebo nás kontaktovat prostřednictvím Facebook. Masérku si můžete také zavolat na erotickou masáž do hotelu návštěvou našeho salonu na adrese: Velegradská ulice 1702/12, 130 00 Vinohrady a předem si domluvit schůzku v salonu. Neváhejte, naše dívky už na vás čekají!

Erotická masáž na hotelovém pokoji v Praze

MASÁŽE V HOTELU

Náš salon „Fenix Praha“ nabízí svým klientům exkluzivní možnost objednat si erotickou masáž v Praze s odjezdem na hotelový pokoj.

Vzhledem k uspěchanému životnímu tempu, neustálým pracovním procesům je velmi těžké najít si čas na svůj odpočinek a potěšení. Tato služba je relevantní zejména pro lidi, kteří jsou na služební cestě, a také pro turisty v České republice. Tímto způsobem můžete po náročném dni získat spoustu neuvěřitelných pocitů, aniž byste museli opustit hotel.

Zvláštnosti eromasáž v hotelu

MASÁŽE V HOTELU

Přirozeně – je to výrazná úspora času, protože nemusíte chodit do salonu a zpět a po absolvování sezení se ihned ponořit pod deku a s příjemnou pachutí usnout.

Pokud se rozhodnete objednat erotickou masáž do hotelu, nejoblíbenější službou je procedura «tělo na tělo». Samozřejmě, že v našem salonu poskytujeme a další zajímavé druhy takového potěšení, ale je nejlepší vždy dohodnout tuto nuanci předem. Například, eromasáž BDSM pryč, vzhledem k technice a jemnosti jeho provedení, NENÍ poskytován.

Jednou z hlavních výhod „tělové masáže“ v hotelu je společná sprcha před a po sezení. V určený čas přijede šik masérka s veškerým potřebným příslušenstvím ke službě, aby si klient maximálně odpočinul, ponořil se do světa pocitů a tužeb a získal nezapomenutelné pocity.

Třešničkou na dortu bude Doplňkové služby našeho salonu, které jsou dostupné i mimo salon.

  • Footjob a Footfetish. Taková služba je vytvořena pro klienty, kteří se cítí vysoce vzrušeni pohledem na nohy a dotýkání se jimi vlastního těla.
  • Francouzský polibek. Hořící, zářivý, vášnivý.
  • Striptýz. Pomůže klientovi uvolnit se, naladit se na potřebnou náladu a podrobně prozkoumat svého nepřekonatelného mistra.
  • Kočička.
  • Vejce Tenda. Pro další stimulaci a ještě živější pocity.
MASÁŽE V HOTELU

Klient se nemusí bát o svou bezpečnost a anonymitu, pokud se rozhodne objednat erotickou masáž v Praze. Naši mistři jsou ke svým klientům velmi ohleduplní a laskaví. Osobní hranice nejsou nikdy porušeny, vždy jsou brány v úvahu individuální preference a touhy člověka.

Celé sezení je zaměřeno výhradně na klientovo potěšení a extázi. Neodpírejte si tak jedinečnou příležitost, otevřete v sobě nové sexuální aspekty a pocity!

Chcete při odjezdu zažít všechny výhody erotické masáže? Volejte ihned na telefonní číslo +420 720 175 506  – v pražském salonu Fenix si můžete zavolat masérku na erotickou masáž do hotelu téměř v kteroukoli denní i noční dobu!

Kromě toho máme mnoho dalších druhů erotických masáž. Vyberte si jakoukoliv !