Nuru masáž

Cena za služby:

  • 30 minut – 1.500 Kč
  • 60 minut – 2.000 Kč
  • 90 minut – 3.000 Kč
  • 120 minut – 4.000 Kč

Objednat masáž Nuru v Praze od nejlepších masérů ve městě v salonu Prague Fenix můžete zavolat na telefonní číslo +420 720 175 506, nebo nás kontaktovat prostřednictvím Facebook. Na Nuru masáž se můžete objednat také osobně v našem salonu na adrese: Velehradská 1702/12, Praha 3 Vinohrady. Neváhejte, naše dívky už na vás čekají!

nuru masáž fenix salon

Náš elitní salon nabízí různé druhy intimních masáží, které léčí duši a mají dobrý vliv na tělo.

Mezi nimi se proslavila popularita erotické masáže Nuru. Zahrnuje unikátní techniku známou legendárním, speciálně školeným gejšám, které potěšily královské rodiny.

Jaká je zvláštnost nuru-masáž?

Nuru masáž byla vynalezena ve starověkém Japonsku pro uctívané, nejbohatší a nejmocnější dynastie Země vycházejícího slunce. Obecně je její technika podobná analogickému typu vášnivé masáže „tělo na tělo“. Japonská verze příslušných masážních služeb má však svou specialitu – použití speciálního gelu.

nuru masáž fenix salon

Tento skutečně zázračný produkt, který vytváří neuvěřitelný smyslný efekt, se vyrábí z mořských řas. Díky této exkluzivní přípravě mají naši vděční klienti, kteří se tak rozhodli objednat si Nuru masáž objevili tajemství nejdelšího a nejněžnějšího klouzání.

Gel, který naše profesionální masérky používají k tak úžasně příjemnému ošetření, nezanechává dráždivý lepkavý pocit a je bez zápachu. Po skončení seance jej lze snadno omýt vodou.

Technika vhodné masáže je opravdovým uměním. Aktivně ovlivňuje naprosto všechny části těla, včetně hrudníku, břicha, obličeje, nohou a paží. To znamená, že masírovaná dáma nebo pán musí být zcela nazí.

Objevování nevyzpytatelných tajemství vesmíru prostřednictvím sebeobjevování a dosažení vnitřní blaženosti je snadné – stačí se objednat na Nuru masáž v našem salonu Prague Fenix.

Terapeutické a zdraví zlepšující účinky Nuru masáže

Tato erotická masáž prováděná našimi okouzlujícími, zkušenými a zručnými masérkami přináší oceán potěšení a je mocným duchovním zážitkem.

nuru masáž v Praze

Tato erotická masáž prováděná našimi okouzlujícími, zkušenými a zručnými masérkami přináší oceán potěšení a je mocným duchovním zážitkem.

  • umožňuje dosáhnout relaxace úplným uvolněním všech svalů – je to neuvěřitelný pocit beztíže;
  • zahání úzkostné myšlenky, zmírňuje úzkost, odstraňuje psychickou negativitu a zmírňuje nejintenzivnější stresy;
  • posouvá vědomí člověka unaveného každodenním životem a domácími potížemi k obnově duchovního potenciálu;
  • program Nuru masáže pomáhá zbavit se nespavosti a obnovit normální, plný a zdravý spánek;
  • je to skvělá příležitost, jak zažehnout vášeň v něžném pohlaví se sníženým libidem a vyřešit problémy mužů spojené s potencí.

Díky této speciální masáži se budete cítit jako úplně jiný člověk, omlazeni, duchovně obnoveni, nabytí vitalitou a tak potřebným pocitem vnitřní harmonie.

Proč je nejlepší objednat se na Nuru masáž v salonu Prague Fenix ?

Volba ve prospěch našeho masážního salonu nikdy nezklame – naopak je to správné a rozumné rozhodnutí, vzhledem k tomu, že naše společnost je lídrem mezi konkurencí.

nuru masáž v češtině

Profesionální erotická masáž nuru v Praze v našem salonu Fenix je zárukou maximálního tělesného potěšení a klidu pro duši.

Naše místo se nachází v centru hlavního města Praha. Jeho interiér je stylový a útulný, je navržen tak, aby se klienti cítili naprosto pohodlně a bezstarostně.

Zaměstnáváme ty nejlepší vyškolené masérky – dokonale znají všechny nuance své práce a vědí, jak najít klíč k duši i tělu každého klienta. Nepraktikujeme standardní přístup k našim hostům, protože chápeme, že každý z nich je jedinečný člověk s vlastní škálou pocitů, vlastními fyzickými rysy, typem temperamentu a duchovními potřebami.

Používáme masážní gely prvotřídní kvality a využíváme exkluzivní techniky sexuálního vzrušení.

Chcete-li zažít pocit skutečné blaženosti a seznámit se s jemnýma rukama našich šikovných profesionálů – kontaktujte nás hned teď: výsledkem budete nadšeni! Můžete se objednat na erotickou masáž v salonu Prague Fenix kdykoliv ! Čekáme na vás!

masáž nuru ve Fenix

Kontaktujte nás na +420 720 175 506. Naše špičkové masérky netrpělivě čekají na vaši návštěvu ! Kromě toho nabízíme širokou škálu dalších erotických masáží. Neváhejte prozkoumat a vybrat si své preference!