Fenix masáž

Cena za služby:

  • 30 minut – 2000 Kč
  • 60 minut – 3000 Kč
  • 90 minut – 4000 Kč
  • 120 minut – 6000 Kč

Objednat si masáž Fenix v Prague Fenix od nejlepších masérek Prahy můžete na telefonním čísle  +420 720 175 506, nebo nás kontaktovat prostřednictvím FacebookNa erotickou masáž „Fenix“ se můžete objednat také návštěvou našeho salonu na adrese: Velehradská 1702/12, Praha 3, Vinohrady. Neváhejte, naše dívky už na vás čekají !

Tantrický masáž Fenix – zvláštnosti

Náš salon, který úspěšně za sebou nechal konkurenci a dostal se na pozici lídra, nabízí různé druhy pikantních masážních služeb, provedených profesionálně. Využíváme nejen všechny známé a oblíbené techniky z dávných dob, ale cvičíme i autorskou erotickou masáž „Fenix“ — v Praze si ji můžete objednat pouze u nás !

Tato procedura je založena na slavné tantrické technice, která probouzí životní sílu a do moderního světa přišla z hinduistického učení prehistorických dob.

Co je potřeba vědět o tantra masáži?

Nejlepším způsobem relaxace, prožití nejhlubšího dopadu na emoční auru, energetické pole a fyzické tělo je tantrická masáž. Účelem a výsledkem takového postupu je symbióza duševní, tělesné a intelektuální harmonie. 

Naše zkušené masérky znají záhadu probuzení energie kundalini. Jemnými a smyslnými doteky jsou schopni otevřít jemné energetické kanály a najít správné body k aktivaci tohoto procesu.

O její účinnosti se přesvědčili klienti, kteří se rozhodli objednat si tantrickou masáž v České republice v našem salonu Prague Fenix. Zažili, jak mistrovské zručné doteky odstraňují vnitřní blokády a vedou k harmonizaci energetických center.

Je to příležitost ke komplexnímu a poznání sebe sama prostřednictvím dosažení maximálního potěšení a spokojenosti.

Jaká je zvláštnost intimní masáže „Fenix“?

Vzali jsme z techniky tantra-masáže to nejlepší a provedli jsme vlastní úpravy a dovedli ji k dokonalosti.

Erotická masáž „Fenix“, která je lídrem našeho salonu, se dá přirovnat k nejžádanějšímu a nejvybranějšímu „šéf-kuchařskému pokrmu“, který na žádném jiném konkurenčním místě není. 

fenix masáž tantra

Její program byl rozšířen a doplněn — zahrnuje společnou relaxační sprchu, exkluzivní metodu tango vejce a masáž těla speciálními kameny.

Toto je skutečná příležitost rozšířit své vědomí a smyslové probuzení a poskytnout pocit nesrovnatelného potěšení.

Signaturní masážní program „Fenix“ může podle názoru našich vděčných klientů nabídnout mnohem více než klasická tantrická masáž v Praze. 

Je to příležitost být exportován do virtuální reality, zažít pocit nekontrolovatelné slasti, nejsladší něhy, extáze a blažené euforie.

Výhody tantra-masáže „Fenix“ v salonu Prague Fenix

Naše pokročilá masážní metoda, přizpůsobená pro nejnáročnější klienty, se vyznačuje několika funkcemi, které lze považovat za prioritní.

  1. Odstraňuje tuhost a napětí. Výsledkem je zlepšení pružnosti těla, aktivace krevního a lymfatického oběhu a stimulace regeneračních procesů tkání. Tělo je tak revitalizováno a omlazeno – naše mistryně-masérky mají sílu vrátit čas.
  2. Antistresový účinek, úplná úleva od úzkosti a starostí. Pokud se často trápíte, trápíte se a jste nervózní – nejlepším řešením by bylo přihlásit se na tantra masáž Fenix. To je cesta k vaší psychické rovnováze a pohodě. Známe tajemství uvolňování hormonů štěstí – endorfinů a oxytocinu.
  3. Posílení sebeúcty, včetně intimní důvěry ve své schopnosti. Každý dotek mistra je plný lásky, respektu a bezvýhradného přijetí všech podmínek a přání klienta.
  4. Budete mít silný pocit potěšení, že jste schopni se soustředit na přítomný okamžik a naladit se na vlnu svých fyzických pocitů. Toto je cesta k nejhlubšímu a nejintimnějšímu spojení, ke spojení vašich mentálních pocitů s vašimi tělesnými pocity. 
  5. Duchovní a energetická praxe. Masáž je jedinečným zkoumáním doteku, porozumění a aktivace vlastní energie, výživy prostřednictvím práce mysli-těla a ducha-těla.
fenix tantra masáž

Náš salon Prague Fenix v hlavním městě Praha s příjemnými, útulnými interiéry a vysoce profesionálním personálem vždy zaručuje tu nejpříjemnější atmosféru a maximální péči o klienta.

Existuje jen jeden způsob, jak zjistit, co je tantra-masáž rozšířená o podpisovou službu „Fenix“ — kontaktujte nás a zarezervujte si exkluzivní sezení. Zavolejte nám na telefonní číslo  +420 720 175 506. Nejlepší masérky města už na vás čekají !

Mimochodem, máme mnoho dalších druhů erotických masáží. Vyberte si jakoukoliv !