Lingam masáž

Cena nepřátelských služeb:

 • 15 minut – 1.200 Kč
 • 30 minut – 1.400 Kč
 • 60 minut – 2.000 Kč
 • 90 minut – 3.000 Kč
 • 120 minut – 4.000 Kč

Masáž Lingama v salonu Prague Fenix od nejlepších masérek v Praze si můžete objednat na telefonním čísle +420 720 175 506, nebo nás kontaktovat prostřednictvím FacebookTaké se můžete objednat na tantrické masáže Lingama osobní návštěvou našeho salonu na adrese: Velehradská 1702/12, Praha 3 - Vinohrady. Neváhejte, naše dívky už na vás čekají!

Jaký je význam Lingam masáže ?

Vzrušující slovo „Lingam“ znamená „Vztyčený oltářní kámen … “. Zjednodušeně řečeno je to označení mužského pohlavního orgánu, který se ve vzpřímení zvedá vzhůru, symbolizuje sílu, nadřazenost, oplodnění ženě dodává světlo a vitalitu. Erotická masáž je v České republice velmi oblíbená a pokud je vaší další destinací hlavní město Praha, může si v našem salonu Prague Fenix masáž lingamu objednat kdykoli.

lingamová masáž Praha

Mnoho lidí si tuto praktiku plete s běžnou masturbací, ale není to vůbec pravda. Ve skutečnosti je to tantrický a duchovní proces, který pomáhá mužům zvýšit jejich libido, nastolit erektilní funkce, pečovat o zdraví prostaty. To je důvod, proč byla tantrická masáž lingamu ve starověku považována za léčebnou proceduru a byla určena pouze pro muže.

Co je tantrická masáž Lingam ?

Obecně slovo „tantra“ dodává všem službám exotiku a naplňuje je skrytým a tajným významem. Dnes se lidé mohou cítit svobodně, pokud jde o sexualitu, již dávno jsme se vzdálili různým náboženským normám a pravidlům. Ale pokud jde o samotný sex, ukazuje se, že většina lidí je velmi omezená, má své limity a mnoho bloků. Erotická masáž lingamu v salonu Prague Fenix, bude proto pro mnoho mužů neuvěřitelným objevem.

Podle starověkých spisů Dao a Tantry je na mužském penisu mnoho reflexních bodů, které při správném přikládání mohou léčit fyzická i duševní zranění, přinášet blaženou relaxaci a zlepšovat celkovou pohodu. Mnoho lidí si klade otázku, co očekávat od sezení, pokud si objedná masáž Lingam. Odpověď je velmi jednoduchá – spousta věcí! A jen to nejlepší!

lingamová masáž v salonu Fenix

Nejčastěji tuto službu vykonávají dívky nahé, aby vzrušily muže. Jedná se o jemné a něžné dotýkání se penisu rukou nebo prsty v klidném tempu. Penis je hlazen, jemně stlačován, třen, přivádí muže k orgasmu, ale na samém konci zpomaluje a nedovolí mu ejakulovat.

Jak probíhá relace masáže Lingam v salonu Fenix?


Lingam masáž v salonu Prague Fenix poskytují pouze zkušené a vnímavé terapeutky. Jsou velmi příjemné, roztomilé a vášnivé ! Tento typ erotické služby vám umožní přijmout vlastní sexualitu, pocítit vnitřní harmonii, a můžete si být jisti, že nedojde k narušení osobních hranic a klient zažije hluboké pocity slasti.

Tento proces se provádí v místnosti s příjemným a měkkým světlem a také optimální teplotou pro tělo, aby se nahé tělo mohlo plně uvolnit. Hlavní prvky, které tvoří masážní technika lingamu, jsou následující:

 • Zpříjemnění masáže určitě udělá speciální lubrikant (může být ochucený, dokonce i jedlý) nebo oleje.
 • Masérka, která masíruje, se snaží s klientem dýchat jednotně ve stejném tempu. To podporuje relaxaci a mění službu v malou meditaci, zvyšuje vzrušení a touhu.
 • Muž se začíná připravovat na budoucí vlny rozkoše z dálky. Pomalu a jemně masírujte stehna, prsa, břicho a hýždě. Šourek a perineum jsou jemně opracovány.
 • Erotická masáž lingamu začne až poté, že penis začíná tuhnout.
 • Ruce a prsty se začnou hladce pohybovat nahoru a dolů, postupně hnětou každý milimetr penisu a nejcitlivější oblasti. Můžete říci, že vás dráždí, vzrušuje, donutí vás na několik sekund zadržet dech z extáze a proces začíná znovu.
 • Když už si myslíte, že je jste připraven skončit, ruce se zastaví a tempo se výrazně sníží, takže proces dokončí ejakulace. Tato masáž obvykle trvá 20 až 40 minut.
 • Zvláštní místo je věnováno prostatě. Je to dobré pro zdraví mužů, prst se vloží do řitního otvoru v hloubce ne více než 3-5 centimetrů, na základě pocitů klienta se začne tuto kroužit kdy se jemně a opatrně masíruje.
 • Když muž dosáhne vrcholu rozkoše, pohyby se zrychlí a dosáhne hlubokého a silného orgasmu, v některých případech i vícenásobných. Po ejakulaci se penis ještě chvíli velmi jemně masíruje. 
lingam masáž Praha cena

Nyní, když existuje povědomí o tom, jak se dělá masáž lingamu, je hlavním úkolem muže naprostá relaxace, důvěra v partnerku a požitek z takové služby. Pokud se jako klient vrhnete střemhlav do svých pocitů, necháte vlnící se vlny vzrušení rozpustit po celém těle, bude vaše závěrečná extáze (orgasmus) velmi intenzivní a delší než při běžném pohlavním styku.

Co klient obdrží na konci?

Použitím této masáže se zlepší prokrvení genitálií, zpevní se erekce. Kromě toho masáž Lingam prodlužuje trvání pohlavního styku a sexuální život je plný jasných barev, nových a neuvěřitelných pocitů.

Zaujalo vás to ? Pospěšte si a zavolejte na naše číslo +420 720 175 506 na objednejte se na erotické masáže v salonu Prague Fenix od nejlepších masérek !

Kromě toho máme mnoho dalších druhů erotických masáží. Vyberte si jakoukoliv !