Masáž pro páry

Cena za služby:

  • 60 minut – 4.000 Kč
  • 90 minut – 5.000 Kč
  • 120 minut – 7.500 Kč

Objednejte si Masáž pro Páry v salonu Prague Fenix od nejlepších masérek ve městě, kterým můžete zavolat +420 720 175 506, nebo nás kontaktujte prostřednictvím Facebook. Můžete se také objednat na párovou erotickou masáž v našem salonu osobně na ulici Velehradská 1702/12, Praha 3 Vinohrady. Neváhejte, naše dívky už na vás čekají!

Erotická párová masáž je výbornou volbou

Náš salon Prague Fenix, jako špičkový masážní salon, poskytuje všechny známé a exkluzivní druhy intimních masáží pro sympatické pány a půvabné dámy.

Masáž pro pár Fenix

Tato vysoce profesionální služba zahrnuje páry erotické masáže v Praze – vynikající volba pro náročné partnery, kteří tvrdí, že se jim v páru dostává ohromujícího potěšení.

Specifika párové masáže / technika

Tato procedura je speciální taktická masáž, která dvěma lidem zároveň přináší pocit smyslné blaženosti a požitku z tělesné jednoty a duchovního spojení.

Nejzkušenější masérky Vás překvapí nevšední atmosférou intimity, bezmezné lásky, úcty, ve které párová masáž se koná v našem prestižním salonu.

Masáž pro pár Fenix

Sezení nabízí partnerům skutečnou příležitost ke společnému zážitku a úplnému ponoření se do prohloubení a osvěžení jejich vzájemného vztahu.

Masážní technika, kterou naše dívky dělají, je plná jemných doteků, harmonické interakce a rytmických pohybů prováděných v souladu s vámi.

Jak probíhá párová masáž ?

Výsledkem této techniky, které je základem erotická masáž pro páry, spočívá v tom, že vzájemné porozumění mezi partnery dosahuje kvalitativně nové, vyšší úrovně.

Během sezení každý z partnerů se zaměřením na svou osobní zkušenost cítí potřeby a reakce své milované osoby, která je v této nádherné chvíli vedle nich.

Masáž pro pár Fenix

Oba partneři si přitom mohou být jisti, že ve prostředí našeho salonu je zručná erotická masáž pro dva zaměřena na maximální pohodlí obou klientů a respekt k hranicím každého z nich.

Našim masérkám nechybí smyslnost a zkušenosti. Jejich cílem je poskytnout bezprecedentně příjemné, relaxační a neotřelé zážitky pro dva hosty současně.

Objednejte si erotickou párovou masáž v salonu Prague Fenix pro ty, kteří touží po bezkonkurenčním požitku ze společné chvíle intimity, poznávání jeden druhého a sebe sama.

Toto je šance, jak se přenést společně se svým milovaným do jiné dimenze, která může otevřít úžasná tajemství intimity.

Výhody párové erotické masáže

Specialisté dokázali a naši hosté se sami přesvědčili, že tento pikantní typ intimní masáže má řadu předností.

  1. Příznivý vliv na psychický stav každého člena páru. Masážní technika vám umožní zbavit se stresu, zahnat úzkostné myšlenky a soustředit se na to pozitivní.
  2. Posílení vztahu. Nic neposílí vzájemnou důvěru a citovou přitažlivost k sobě jako erotická masáž pro páry — i sexuologové v České republice radí párům, aby po mnoha letech manželství pravidelně využívaly této pikantní služby.
  3. Vzájemný pocit blaženosti a harmonie. Toto je příležitost, jak se sblížit se svou druhou polovinou, přijímat potěšení a společně získávat další zkušenosti.
  4. Příležitost vrátit dřívější vášeň. Rozproudit vybledlé pocity s novou silou, která vás unese do víru, což není těžké — stačí si objednat párovou masáž v našem elitním podniku, jako to dělá mnoho osobností české metropole i zahraničí.
  5. Objevte partnerovy smyslné potřeby a touhy z nové perspektivy. Budete dbát na to, jaké doteky a laskání jsou pro něj nejpříjemnější a nejžádanější, co vašeho milého vzrušuje a co mu umožňuje dosáhnout nejvyššího bodu rozkoše.
  6. Zvládnutí technik erotické masáže pro uspokojení vašeho partnera. Patří mezi ně jemné doteky, dotykové tahy, energické tření, vášnivé okusování a další.

Společná návštěva u nás je tak neobvyklá, ale mnoha našimi stálými zákazníky velmi milovaná masáž, bude i vaším nezapomenutelným dobrodružstvím !

Proč rezervovat taktickou párovou masáž v salonu Prague Fenix ?

Volba masáže v masážní salonu Prague Fenix je jeho netriviální postup, hodný skutečných královen a králů, je rozhodně správným rozhodnutím.

Tajemství této masáže se provádí v dokonale pohodlném prostředí pro relaxaci, které vám umožní zapomenout na všechny problémy, starosti a trápení, s pocitem naprosté relaxace.

Masáž pro pár Fenix

Naše stylové, luxusní interiéry a měkké polštáře vás nedobrovolně donutí věřit, že se nacházíte v kouzelném, pohádkovém světě. A naše šikovné masérky jsou milé víly, které dokážou splnit každé přání.

Během sezení zní příjemná melodická hudba a vzduch se naplní nádherným, okouzlujícím kadidlem, které vyzařuje aromalampy.

Speciální oleje pomáhají proceduru ještě více zpříjemnit. Ucítíte, jak vaše tělo, tak uvidíte jak bude tělo vašeho partnera reagovat na tření s tak hřejivými klouzavými kompozicemi, zesilující pocity a poskytující ty nejživější emoce.

Před začátkem procedury vám nabídneme k pití výborné šampaňské — tento nápoj aristokratů vám pomůže se uvolnit.

Neodkládejte takovou jedinečnou příležitost: pospěšte si a objednejte se na párovou masáž u nás — neodpírejte si skutečně nebeské potěšení, které vám umožní prozkoumat nepoznané a zažít novost okamžiku !

Pro objednání na sezení erotické masáže pro páry v salonu Prague Fenix volejte +420 720 175 506. Nejlepší masérky města už na vás čekají !
Kromě toho máme mnoho dalších druhů erotických masáží. Vyberte si kteroukoli z nich!