Masáž pro ženy

Cena za služby:

  • 30 minut – 1.600 Kč
  • 60 minut – 2.200 Kč
  • 90 minut – 3.200 Kč

Pro objednání Erotické masáže pro ženy v Praze od nejlepších masérů ve městě v salonu Prague Fenix můžete zavolat na telefonní číslo +420 720 175 506, nebo nás kontaktovat prostřednictvím Facebook. Na Erotické masáže pro ženy se můžete objednat také osobně v našem salonu na adrese: Velehradská 1702/12, Praha 3 Vinohrady. Neváhejte, naše dívky už na vás čekají!

Erotická masáž pro ženy – umění pro probuzení smyslnosti

Každá dáma, ať je ta nejskromnější nebo přirozeně bez zábran, si zaslouží to pravé potěšení, které jí dokáže poskytnout náš masážní salon, jeden z nejprestižnějších v Praze.

masáž pro ženy salon fenix

Našim milým dámám nabízíme jedinečné sezení Erotické masáže pro ženy. Naši odborníci ji neprovádějí vzorově, ale výhradně s ohledem na všechna přání a potřeby našich okouzlujících klientek.

Jaké má výhody Erotická masáž pro ženy?

Naše masérky znají mnohá tajemství starověké tantry, která sahá staletí zpět. Takovéto těžko pochopitelná tajemství jsou způsobem sebeobjevování, pocitu sebe sama a své hodnoty v tomto nedokonalém světě. Někdy jim tak chybí i ty nejambicióznější a sebevědomější dámy.

Masáž pro ženy Fenix

Masáže pro ženy, k objednání v ČR můžete na našem elitním místě, se vyznačuje řadou funkcí – nelze volat bez priority:

  • Našim klientům je zaručena nejvyšší úroveň péče a bezpečný prostor k prozkoumání hlubin jejich osobního smyslového, duchovního a intimního potenciálu.
  • Výjimečně jemné doteky, speciální techniky a prastaré rituály nejlepších masérek v Praze vám dají jedinečnou příležitost uvolnit vaši skrytou ženskou energii a zbavit se negativity.
  • Výsledkem každého sezení, které vám umožní pocítit harmonii jednoty těla, duše a mysli, je oživení ženské podstaty a plné uvědomění si vlastního já.
  • erotické masáže pro ženy v našem salonu zaručuje bezkonkurenční pohodlí, relaxaci a potěšení, srovnatelné pouze se skutečnou blažeností ráje.

Toto ošetření bude nádhernou intimní cestou, která vám přinese více než jen fyzické potěšení. Výsledkem bude zapálení posvátného ženského plamene ve vás, což povede k dokonalé rovnováze mezi tělesnou a duchovní dimenzí.

Proč si objednat Erotickou masáž pro ženy v  Prague Fenix?

Přesvědčíte se, že vybrat si pro odpovídající službu náš salon, který je nyní na vrcholu oblíbenosti, se ukáže jako správná volba.

Masáž pro ženy Fenix

Úplná relaxace a spokojenost našich klientů je pro nás prioritou – a za tímto cílem jdeme volbou těch nejrafinovanějších a nejefektivnějších způsobů.

Pomáháme našim hostům udělat krok do posvátného světa naplněného božskou ženskou energií jin a vstoupit do tajemného prostoru sebeobjevování a sebelásky. Je to příležitost naučit se a zažít, jak mocné tantrické síly obklopují a vyživují duši, dodávají jí zároveň bezmeznou něhu, klidnou radost a pocit euforie.

To bude odrazovým můstkem pro zvýšení vašeho sebevědomí, seberealizaci úspěchu, pocit pohody, vnitřní harmonie a osobního růstu.

K dosažení tak úžasných výsledků napomáhají zkušenosti a magická zručnost našich masérek a také používání speciálních pleťových vod, gelů nebo afrodiziakálních olejů. Takové produkty umožňují ten nejjemnější dotek rukou s nádherným klouzáním – probouzejí skutečnou bouři emocí.

Masáž pro ženy Fenix

Sezení erotické masáže pro ženy zahrnuje nejen lehké, opatrné a pomalé doteky, ale i intenzivní, rytmické – takovou masážní techniku znali na východě již v pravěku.

V našem salonu Prague Fenix se odpovídající tajemno odehrává v příjemném prostředí, které zpočátku připravuje své milé návštěvníky k duševnímu vybití, pozitivitě a relaxaci. U nás se nikdo necítí nepříjemně a trapně – vždyť s klienty pracují skuteční profesionálové.

Pokud jste unaveni šedivým každodenním životem a chcete se cítit novým způsobem, přinášet do svého života radost a získat spoustu jasných pozitivních vjemů – pak se rozhodně objednejte na dámskou masáž v našem luxusním salonu: mezi mnoha konkurenty jsme rozhodně nejlepší v Praze ! Právě na vás čekáme !

Masáž pro ženy Fenix

Zavolejte nám na telefonní číslo  +420 720 175 506. Nejlepší masérky už na vás čekají! Mimochodem, máme mnoho dalších druhů erotických masáží. Vyberte si jakoukoliv !