Masáž prostaty

Cena za služby:

  • 30 minut – 2.000 Kč
  • 60 minut – 2.500 Kč
  • 90 minut – 3.500 Kč
  • 120 minut – 4.500 Kč

Objednejte si masáž prostaty v Praze od nejlepších masérů ve městě v salonu Prague Fenix můžete zavolat na telefonní +420 720 175 506, nebo nás kontaktovat prostřednictvím Facebook. Na Erotické masáže pro ženy se můžete objednat také osobně v našem salonu na adrese: Velehradská 1702/12, Praha 3 Vinohrady. Neváhejte, naše dívky už na vás čekají!

Orgasmus jasnější než slunce! Kniha a Masáž prostaty

Existuje názor, že muži v tomto delikátním tématu se dělí na dva typy. Ti, kteří se takové služby bojí i ti, kteří ji již vyzkoušeli. Pro muže masáž prostaty je nejen erotická věc, ale také velmi užitečná pro zdraví. Tento postup normalizuje činnost urogenitálního systému, ve věku 40-50 let mají muži často prostatitidu a impotenci. Ale pravidelná masáž může takovým nemocem čelit. Trvání sexu se prodlužuje, orgasmus se stává mnohem silnějším. Stagnující útvary v tomto orgánu zmizí a také pomine bolestivá ejakulace, pokud něco takového pociťujete.

Masáž prostaty v Praga Fenix

Erotické salony jsou v České republice velmi rozšířené objednejte se na masáž prostaty do Prague Fenix v Praze a kde muž může zažít nezapomenutelné potěšení ! Taková služba vyžaduje zkušenosti, schopnost navázat duchovní kontakt s klientem, znalost techniky. A když se k takovému poznání přidá neuvěřitelně přitažlivá masérka, která dokáže dovést až k vrcholu blaženosti, většina mužů se takové procedury přestane bát a rozhodne se pro tento vzrušující krok.

Samozřejmě, erotickou masáž prostaty je třeba vyzkoušet, nejen zlepšit mužské zdraví, ale také objevit nové sexuální aspekty, zažít nezapomenutelné vzrušení a finále, ponořit se do světa fantazie a svěřit své tělo šikovnému mistrovi.

Jak sezení probíháㅤa co by měl klient očekávat ?

Prostata je žláza v konečníku, která se nachází mezi močovým měchýřem a penisem a je velká asi jako vlašský ořech. Jen málo mužů je ochotno tomuto tajnému místu věřit, ale pokud si objednáte masáž prostaty v Prague Fenix, připravte se na úžasnou erotickou cestu.

Mléčná masáž: salon Praha Fenix

Zkušená masérka dosáhne především naprosté relaxace muže. Za tímto účelem se ztlumí světlo v místnosti, zapne se erotická hudba a začne jemné hlazení celého těla. Když je muž zcela uvolněný a dýchá rovnoměrně, začněte postupně a velmi opatrně hníst řitní otvor.

Pro stimulaci použije speciální lubrikant a aplikujte jej na prst, aby se vyhnula nepříjemným pocitům a postupně se pohybuje k požadovanému jádru. Poté velmi jemně a opatrně masírujte žlázu, až do okamžiku, kdy budou klientovi příjemné takové doteky a nastoupí erekce. Poté druhou rukou plynule přistoupí ke stimulaci penisu, masáž probíhá paralelně s využitím těchto dvou erotogenních zón. Celý proces je přiveden k silné ejakulaci a jasnému mnohonásobnému orgasmu. Doba trvání takovéto masáže pro muže je individuální. Po takových vjemech může klient dokonce ucítit tras, blaženost a cítit, jak mu po orgasmu této žlázy silně pulzuje.

Nyní znáte, jak probíhá masáž prostaty v našem salonu. Hlavní věc, kterou si pamatujte, je, že kouzelní mistři v salonu nikdy neporuší vaše osobní hranice. Vše se děje výhradně podle přání a pocitu klienta a poskytování nepohodlí je nepřijatelné. Pro opravdové labužníky sexuálních vjemů může masáž nabídnout nejen ruce, ale také strapon, dildo, anální míčky a mnoho dalších zajímavých zařízení pro intimní hru.

Co klient získá na konci?

Když se taková obyčejná lékařská procedura naplní erotickými barvami a muž pochopí, co ho nakonec čeká, strach postupně mizí, a když už to jednou zkusil, bude to chtít určitě zopakovat. Proto je masáž prostaty velmi populární v mnoha zemích.

Masáž Fenix v Praze

V této praxi jsou velmi důležitými prvky důvěra a intimita mezi partnery. V erotických salonech je vše zajištěno. I když je to muži nepříjemné, nasadí se mu maska, pro pocit bezpečí a pohodlí. Když ví co je masáž prostaty a jaké pocity ho budou očekávat, tak se tato masáž stane se třešničkou na dortu sexuálních pocitů.

Chcete zažít všechna kouzla takové erotické masáže ? Volejte na telefonní číslo +420 720 175 506  a objednejte si masáž prostaty v salonu Prague Fenix od nejlepších masérek !

Mimochodem, máme mnoho dalších druhů erotických masáží. Vyberte si jakoukoliv !