Mléčná masáž

Cena za služby:
  • 30 minut – 1.500 Kč
  • 60 minut – 2.000 Kč
  • 90 minut – 2800 Kč
  • 120 minut – 4.000 Kč

Chcete-li si objednat mléčnou masáž v salonu Prague Fenix od nejlepších masérek, můžete zavolat na telefon  +420 720 175 506, nebo nás kontaktovat prostřednictvím FacebookMůžete se také objednat na mléčnou masáž osobně v našem salonu Prague Fenix na adrese: Velehradská 1702/12A, 130 00 Vinohrady. Neváhejte, naše dívky už na vás čekají!

Mléčná masáž — co to je?

Služby erotických masáží jsou vyvinuty v mnoha zemích. Takové procedury umožňují lidem relaxovat, ponořit se do tajemné a romantické atmosféry, uniknout věčným myšlenkám, které jsou spojeny s prací a dalšími problémy, osvobodit se a poddat se fantazím.

Mléčná masáž: salon Praha Fenix

Taková masáž jako je mléčná masáž se objevila relativně nedávno a stala se velmi populární. Není divu, tato rozkošná masáž nutí člověka nahlížet na každodenní situace a problémy úplně jinak. Tuto masáž se doporučuje používat při neustálém vystavování lidí velké zátěži nejen psychické, ale i fyzické.

Jaký je důvod zvolit si mléčnou masáž?

Program mléčné masáže je vhodný pro hosty, kteří chtějí zažít něco nového, fantastického a nezapomenutelného. V České republice je tento druh služeb rozvinutý velmi dobře, zejména v hlavním městě a v našem salonu Prague Fenix je erotická mléčná masáž třešničkou na dortu. To je jeden z hlavních bodů relaxace těla.

Mléko je dobré nejen pro lidský organismus, ale i pro lidskou pokožku. S jeho pomocí se tělo stává hedvábným a napnutým. Od pradávna lidé často napouštěli a užívali mléčné koupele, aby omladili celé tělo.

Jaká je erotická mléčná masáž v Prague Fenix ?

Z hlediska erotiky masáž mlékem je zaměřena převážně jako podívaná a vhodná pro klienty, kteří chtějí zažít nekonvenční, nové pocity a emoce. Teplé mléko pomalu stéká po ženském těle, obepíná všechny jeho tvary, místy se tvoří krémové kapky. Výsledkem je, že klient vidí velmi estetický a krásný obraz. Barva a textura mléka může připomínat semennou tekutinu, což vede k velkému vzrušení nejen u mužů, ale i u žen. Navíc je to hypoalergenní přípravek, skvělý pro kontakt nejen s tělem, ale i s intimními zónami.

erotická mléčná masáž v Praze

Mléčnou masáž těla by v salonu Prague Fenix mělo zažít mnoho lidí. V útulné a bezpečné atmosféře s tlumenými světly začíná ta pravá erotická akce.

Hlavní roli mohou hrát oba partneři. Když mléko stéká po nahém těle, je klient jemně masírován teplýma rukama od krku k nohám, se zvláštní pozorností na hýždě. To pomáhá zvýšit krevní oběh v pánvi, v důsledku toho se vzrušení postupně zvyšuje. Mléčná masáž se provádí celým tělem, nejen rukama. Masérka může masírovat tělo prsy, břichem nebo klouzat po zóně třísel. Hlavní věcí je, aby byl vzájemný kontakt příjemný. Klient si může lehnout na záda, na břicho nebo si zvolit libovolnou pohodlnou polohu podle svých představ.

Co klient obdrží na konci?

Masáž těla mlékem přináší nejen příjemné a vzrušující pocity, ale dodává i erotické novosti, zvyšuje libido a sexualitu, odstraňuje komplexy a limity, má schopnost výrazně zpestřit intimní život.

Při provádění kvalitní masáže těla se fyzické a hmatové vjemy posouvají na novou úroveň — je to jakási předehra pro silné sexuální uvolnění. Klienti, proto ve většině případů dosáhnou orgasmu, když se dotknou partnerova těla.

Můžete také požádat o přidání aroma olejů do masážního mléka, bambusových tyčinek peří pro zvláště citlivé erotogenní zóny, kroužků a míčků na hraní s intimními zónami nebo kostek ledu pro pikantní pocity.

objednejte si erotickou mléčnou masáž v Praze

Jak vidíte, cesty fantazie můžou být jednoduše neomezené. Jsou zaměřeny na objevování nových vjemů, zvýšení vzrušení, pomáhají odstraňovat různé bloky. Po ukončení masáže klient dostává uvolnění a jasnou mysl.

V České republice jsou tyto služby legalizovány, takže když se vydáte na tuto cestu, necháte se naplnit nejen novými dojmy, ale také pestrými sexuálními vjemy. A aby to bylo v maximální kvalitě, stačí se objednat na erotické masáže v salonu Prague Fenix !

Chcete-li se přihlásit na erotickou masáž Mléčná masáž v salonu Prague Fenix volejte +420 720 175 506. Nejlepší masérky ve městě už na vás čekají!

Kromě toho máme mnoho dalších druhů erotických masáží. Vyberte si jakoukoliv !