Emeli

Věk: 23 let
Váha: 50 kg
Výška: 160 cm
Barva vlasů: blondýnka
Velikost prsou: В (2)

O Emeli

Půvabná a vždy vášnivá masérka Emeli, která potěší každého návštěvníka svou speciální jedinečnou technikou relaxační masáže. Dívka je známá svým výjimečným pracovním přístupem, schopností uspokojit přání každého klienta mimořádnou erotickou masáží.

Emeli dokonale, ví, co se od ní chce. O jejích zkušenostech a dokonalém ovládání různých masážních technik se můžete přesvědčit již od prvních minut sezení. Tato dívka vám určitě dokáže poskytnout ty nejlepší emoce a opravdu skvělou masáž. Ovládá téměř všechny druhy masáží ! Specializuje se na většinu služeb našeho erotického masážního salonu Prague Fenix.

Každý, kdo absolvoval masáž s Emeli, získal neopakovatelný zážitek a chuť si zopakovat masáž hned po prvním setkání s touto masérkou. Dívčina pozornost věnovaná všem detailům a schopnost okamžitě se přizpůsobit individuálním potřebám klienta činí její služby vysoce ceněnými. Zejména pro ty, kteří přijíždějí do Prague Fenix za kvalitním odpočinkem a relaxací na 100%.

Erotická masáž od Emeli

Pro rezervaci služeb erotických masáží s Emeli — volejte prosím telefonicky  +420 720 175 506 právě teď! Už čeká na schůzku, konkrétně s vámi!