Prague Fenix

Vítejte v nejlepším erotickém masážním salonu Prague Fenix

Studio erotické masáže Fenix v Praze zve všechny k prožití kaskády nezapomenutelných pocitů a naprosté relaxace. Jsme rádi, že vidíme všechny: muže, ženy, zamilované páry! Náš katalog služeb je tak rozmanitý, takže každý z našich návštěvníků si najde něco zajímavého a získá ohňostroj jedinečných emocí. Proto vám doporučujeme nepromeškat svou šanci a objednat si erotickou masáž v Praze za tu nejlepší cenu!

Vášnivá a zářivá erotická masáž od neuvěřitelně krásných a sexy masérek – může být něco lepšího než tohle?! Rozhodně může! Přidejte do standardního seznamu služeb SPA-procedury, BDSM prvky, tango vajíčko nebo relaxační sprchu s masérkou a zdvojnásobte výsledek ze služby erotické masáže v Praze. Salon Fenix a jeho profesionální mistři jsou připraveni nabídnout každému svému návštěvníkovi celou škálu potěšení a naprosté relaxace!

Soukromí.
Servis na vysoké úrovni.
Skvělý a zajímavý program.
Dodržování všech hygienických pravidel.

*** Erotický masážní salon Fenix v Praze neposkytuje intimní služby! Nabízíme vám elegantnější potěšení!

Náš telefon: +420 720 175 506

erotická masáž hragua fenix

Speciální nabídky

Happy Hours (11:00-16:00)

Během této doby si můžete objednat erotickou masáž v Praze se slevou 10%. To je ideální šance získat nezapomenutelné emoce za nejlepší cenu!

Všechno nejlepší k narozeninám s Fenixem

Nabízíme Vám, abyste se k narozeninám přihlásili na sezení erotické masáže a získejte příjemný bonus — slevu 20% pro oslavence (pokud předložíte platný občanský průkaz nebo cestovní pas jako doklad o narozeninách). Akce platí pro všechny naše služby.

Přiveďte kamaráda a získejte slevu

Až budete připraveni na návštěvu našeho salonu – vezměte s sebou svého přítele! Tímto způsobem oba získáte slevu 10% na všechny naše služby. V ceně erotické masáže jsou navíc zdarma nápoje, které pobyt ve Fenix Studiu ještě zpříjemní.

Služby a ceny

V našem salonu si můžete objednat všechny stávající druhy erotických masáží! Kompletní katalog služeb a ceny eromasáže naleznete níže. Vyberte si ten, který se vám nejvíce líbí, a zavolejte si dříve, abyste si zarezervovali potřebný čas a datum. K základním službám můžete také přidat seznam doplňkových služeb – podle vašeho osobního vkusu.

Body to Body - masáž v pražském salonu Fenix

Tělo na tělo
od 1500 Kč

Masáž Fenix v Praze

Fenix masáž
od 2000 Kč

Mléčná masáž Fenix Praha

Mléčná masáž
od 1500 Kč

Lingam masáž Fenix Praha

Lingam masáž
od 1200 Kč

nuru masáž fenix salon

Nuru masáž
od 1500 Kč

lesbická show fenix praha

Lesbická show
od 3800 Kč

bdsm masáž fenix praha

BDSM masáž
od 2400 Kč

masáž pro ženy salon fenix

Masáž pro ženy
od 1600 Kč

Masáž pro pár Fenix

Masáž pro páry
od 4000 Kč

Masáž prostaty v Praga Fenix

Masáž prostaty
od 2000 Kč

Masáže v hotelu Praha

Masáže v hotelu
od 3000 Kč

erotické masáže fenix salon praha

Další
od 500 Kč

Naše děvčata

Podívejte se na tyto dívky! Jsou nádherné, že? Každá z nich hrdě nese titul „nejlepší masérka erotické masáže v Praze“. Sezení s kterýmkoli z nich si můžete rezervovat telefonicky +420 720 175 506.


Naše výhody

Vynikající atmosféra: Vstupte do světa jedinečného pohodlí a luxusu. Náš salon je navržen tak, aby vás ponořil do atmosféry sofistikovanosti a relaxace a zajistil, že váš zážitek bude nezapomenutelný a vynikající.

Soukromí a diskrétnost: Chápeme důležitost důvěrnosti pro naše klienty. Náš salon zajišťuje naprosté soukromí a diskrétnost od chvíle, kdy vstoupíte až po odchod, a nabízí vám bezpečné a zabezpečené prostředí.

Zážitky na míru: Každá návštěva je jedinečně přizpůsobena vašim preferencím a přáním. Naši terapeuti jsou zběhlí ve vytváření personalizovaného sezení, které odpovídá vašim potřebám a zajišťuje zážitek skutečně na míru.

Oleje a mléka prémiové kvality: Používáme pouze nejkvalitnější přírodní oleje a pleťová mléka, která jsou vybrána pro své uklidňující vlastnosti a příjemnou vůni, která umocňuje hmatový pocit z vaší masáže.

Centrální umístění: Náš salon se nachází v srdci Prahy a je snadno dostupný z kterékoli části města, takže místní obyvatelé i návštěvníci mohou zažít naše výjimečné služby.

Závazek k dokonalosti: Jsme odhodláni poskytovat vynikající služby, které předčí vaše očekávání. Naše pozornost věnovaná detailům a odhodlání k dokonalosti zajišťují pokaždé vysoce kvalitní zážitek.

Foto salonu

Útulná atmosféra v salonu Fenix Vám pomůže uvolnit se a užít si sezení v rukou zkušených masérek. Každá masážní místnost je čistá, pohodlná a vhodně zařízená. V takovém prostředí se budete soustředit pouze na masáž a jejího vykonavatele.

erotické masáže v Praze
Masážní salon Fenix v Praze
erotický masážní salon Fenix v České republice
erotické masáže v Praze - salon Fenix

Naše Umístění

Salon Fenix se nachází v hlavním městě České republiky Praze. Najdete nás na adrese: Velegradská ulice, 1702/12, 130 00, Vinohrady.