Jak na erotickou masáž. Technika

Erotická masáž je zaměřena na smyslnost, emoce, vzrušení a bouřlivý let sexuálních fantazií. Dokáže nejen uvolnit stres a napětí nahromaděné během dne, uvolnit člověka, stát se výbornou předehrou před intimním aktem, ale i výrazně zpestřit sexuální život.

Jak to udělat erotická masáž pro muže? Tato otázka trápí mnoho žen. Každý chce potěšit svého oblíbeného muže a udělat mu radost. A zde je návod, jak to udělat správně a zorganizovat, teď se tím budeme zabývat.

Zvláštnosti hmatových vjemů: které části těla je třeba zdůraznit?

Jak na erotickou masáž

Bez jemných doteků, objetí, hlazení je sexuální energie jakékoli osoby blokována. Milovaný chce vždy obejmout a pohladit. A proč nespojit své touhy a lásku s činem? A dopřejte druhé polovině nádherný romantický večer. Otázka, jak správně provádět sexuální masáž, je poměrně složitá, vše závisí na touhách a potřebách partnerů, jejich náladě a pocitech. Erogenní zóny u žen a mužů jsou podobné. Podívejme se na ty nejcitlivější.

Techniky erotické masáže mají různé techniky, ale kterýkoli z nich zdůrazňuje následující části těla:

  • Masáž by měla partnera nejen vzrušovat, ale také mu dodat pocity uvolnění, proto je nejlepší začít u chodidel a plynule přejít k lýtkům. V těchto částech je mnoho citlivých míst.
  • Poté plynule přejděte na stehna a hýždě, muži mají v této oblasti mnoho erotogenních zón a poté plynule přejděte k ramenům a začněte jemně masírovat oblast krčního límce
  • Dlaněmi a prsty jemně masírujte hrudník, ramenní klouby.
Jak na erotickou masáž

Muž je uvolněný a připravený na nové pocity! Technika provádění sexuální masáže není tak složitá. Tato masáž by měla být prováděna co nejpomaleji a nejlépe zcela nahá. Nebo si oblékněte krásné spodní prádlo a postupně odstraňte jeho prvky.
Jemné polibky a laskání v oblasti krku a uší přinesou intenzivní pocity.

Plynule přejděte na hrudník, věnujte zvláštní pozornost bradavkám muže. Dají se líbat, olizovat a jemně kousat. Masírujte si ruce, jejich prsty můžete jemně cucat, nebo si můžete jednu ruku položit na prsa, zatímco cvičíte druhou, a pak změnit pořadí. Oblast pupíku u mužů je také velmi erotogenní zónou, můžete si s ní hrát jazykem a přitom masírovat rukama vnitřní část stehen.

Ať už váš partner leží na zádech nebo na břiše, sundejte si podprsenku a pomalu posouvejte prsa po celém jeho těle. Nezapomínejte, že vzrušovat nemusí jen muž, ale i žena. Chcete-li přidat koření, velmi jemně a pomalu procházejte oblast třísel přes mužská stehna, nohy, hýždě, prsa. Nechte ho dívat se na vaše nahé tělo a cítit se vzrušeně.

Jak na erotickou masáž

Intimní masáž může pokračovat orálním laskáním mužských genitálií, přirozeně, aniž byste ho přivedli na vrchol rozkoše, pokud chcete pokračovat a dělat erotickou masáž jako předehru. Pochopit, jak správně dělat intimní masáž, může pouze s odkazem na odpověď partnera. Po provedení určitých manipulací sledujte reakci muže, pokud máte pocit, že se mu něco nelíbí nebo je lhostejné, nezdržujte se v žádné oblasti a pokračujte dál. Důsledně objevujte pro sebe i pro něj nová citlivá místa a zóny. Je mnoho, o kterých ani muži nevědí!

Návod na erotické masáže krok za krokem: kde začít a jak se připravit?

Jak na erotickou masáž

První a nejdůležitější věcí je vaše hravá a dobrá nálada! Bez určité nálady se erotická masáž neobejde a váš partner to vycítí. Než začnete, je nejlepší dát si lehkou romantickou večeři a sledovat vzrušující film „s jahodami“. Masážní procedury plného žaludku se nikdy neprovádějí a nepřinášejí náležité potěšení.

Místo si předem připravte a naplánujte. Než začnete ve spěchu, ujistěte se, že máte čisté a čerstvé povlečení.

Toto sezení se vždy nejlépe provádí při tlumeném světle. Takové osvětlení je uklidňující, relaxační a přizpůsobivé. Můžete si koupit svíčky, malé lampy nebo lampy se stmívačem. Muži milují oči a chtějí vidět svou polovičku v plné kráse, takže ve tmě nebude účinek erotické masáže stejný. I když za papričku můžete svému oblíbenci na chvíli zavázat oči a dráždit ho nečekaným laskáním a polibky. Masáž by měla být vždy prováděna na čistém těle. Je skvělé dát si společně teplou sprchu nebo koupel. Tímto způsobem se oba partneři budou cítit pohodlně a otevřeněji.

Jak na erotickou masáž

Masážní olej si určitě kupte! Je žádoucí vybrat takový s neutrálním zápachem, takže masáž bude cítit hlubší. A také to, že to uděláte s nahým tělem, zlepší skluz.

Provádění intimních masážních tipů lze pozorovat nebo ne, vše závisí na vaší touze a potřebách. Nikdo nezakazuje přidat lehký dotek BDSM, použít pouta nebo něco jiného. Pro další stimulaci můžete použít vibrátor nebo koupit hračky pro dospělé. Tady je let fantazie prostě neomezený!

Jak na erotickou masáž

Pamatujte, že relaci provádějte pomalu a snažte se „třešničku na dortu“ co nejdéle oddálit. V důsledku toho budou oba partneři vysoce vzrušení, velmi bystrí a silní finále!

Make your favorite men happy with erotic massage. It will bring pleasure to both partners, dilute intimate life and bring a lot of new sensations and pleasures.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

13 + dva =