Z jakých kroků se skládá masáž těla?

V celém světě, včetně předních zemí Evropské unie, existuje obrovská síť speciálních zařízení nabízejících profesionální služby erotických masáží různého druhu.

kroky masáž těla

Mezi nimi má největší popularitu masáží těla., který využívá nejen ruce, ale i celé tělo.

Specifika a algoritmus takového neobvyklého masážního postupu a jeho klíčové podmínky jsou popsány níže.

Zvláštnosti techniky

Je známo, že tento druh masáže, který se praktikoval ve starověku, se do Evropy dostal z Asie. Za jeho domovinu je považováno Thajsko. Později byla tato unikátní technika praktikována v Číně a Indii.

kroky masáž těla

V té vzdálené době bylo odpovídající potěšení dostupné pouze nejbohatším lidem, a to byli většinou muži. Nyní si tento typ masáží ve speciálních salonech může objednat každý pán i dáma.

Co se dělá při masáži těla?

Taková unikátní procedura, při níž dochází k těsnému tělesnému kontaktu masérky a klienta, má svá specifika, svá pravidla a algoritmus.

Mezi tím je podstatný rozdíl Thajská masáž těla a běžnou masážní technikou. Má to hlubší účel. Účelem procedury je uvést partnera (pacienta) do stavu blaženosti, úplné duchovní relaxace.

kroky masáž těla

Tohoto efektu je dosaženo tak, že masérka masíruje všechny oblasti těla klienta pomocí vlastních nahých prsou, břicha, stehen, obličeje a přirozeně i rukou.

Výsledkem je, že klient získává nezapomenutelné pocity a dvojité potěšení, pocítí příval energie a poznává tajemství vnitřní harmonie.

Jaký je rozdíl mezi masáží těla a masáží?

Tento rozdíl spočívá v technice, úkolech a výsledku. Mistr v tomto případě není lékařský specialista, ale dárce a tělo masírovaného je příjemcem.

Masérka používá různé stupně síly a tlaku, aby klienta zcela uvolnila. K tomuto účelu pracovnice salonu využívá celou plochu vlastního těla. Další funkce, která je profesionálem zasedání masáže těla demonstruje použití velkého množství oleje pro perfektní skluz.

kroky masáž těla

Jedná se o erotický typ masáže, vyznačující se intenzitou a maximálním kontaktem. Poskytuje neuvěřitelné hmatové vjemy, silný nárůst energie a absolutní uvolnění.

Výhody a algoritmus postupu

Specialisté považují tento typ slané chiropraktické péče za příležitost zažít intenzivní tok pozitivní energie a správný energetický metabolismus.

V době, kdy někdo přemýšlí o jak dělat masáž těla, naše dívky nutí své klienty doslova odletět do virtuální reality a ponořit se do oceánu relaxace a vypnout naprosto úzkostné a negativní myšlenky.

Je to příležitost odstranit všechny vnitřní bloky a svorky, uvolnit emoce. Práce masérky by neměla být považována za čistě intimní službu – je schopna dát mnohem více, a to i na duchovní úrovni.

kroky masáž těla

Muži a ženy, kteří chtějí vědět, co je masáž těla ve speciálním salonu, by si měli být vědomi hlavních fází takového postupu.

Počáteční fáze se nazývá přípravná, neboli gong-fu. Jeho úkolem je přivést klienta do stavu naprosté relaxace. Masérka to dělá lehkými pohyby rukou vtíráním speciálních olejů. Měly by být prováděny rytmicky a jemně.

Při přechodu do další fáze, která se nazývá tao, mistr zpomalí pohyby rukou a zároveň zvýší tlak.

Dále přechází k technice tření. Každá manipulace se stává intenzivnější. Zvláštní pozornost je zaměřena na erotogenní zóny. Odpovídající fáze se nazývá al-mano.

kroky masáž těla

Masáž pokračuje hlazením a třením břišní oblasti. Dominuje kontakt s oblastí v bezprostřední blízkosti kolem pupku – říká se tomu mo-fu.

Následuje kulminační fáze. To je také konečná fáze. V této době masérka využívá všechny části svého těla, včetně hýždí, břicha, prsou a vlasů.

Podmínky pro masáž

Je možné vyzdvihnout několik požadavků, které jsou nutně dodržovány ve speciálních erotických masážních salonech.

  1. Uspořádání vhodné lokality. Místo, kde bude masáž těla prováděna, musí být stabilní, bezpečné a prostorné. Doma můžete širokou a měkkou matraci položit přímo na podlahu. Aby se jeho povrch neušpinil, měl by se na něj položit měkký pléd nebo třeba podložka na jógu.
  2. Vytvořte pohodlnou, relaxační atmosféru. Všechny chytré telefony by měly být vypnuté a dveře by měly být zavřené. Je lepší, když je místnost polotmavá. Pokud se relace koná během denního světla, husté závěsy nebo žaluzie pomohou vytvořit tlumené osvětlení. Jinak bude ideální měkké světlo nočního světla, aromalampy nebo zapálených svíček.
  3. Příprava masážní tekutiny. Jedná se o speciální olej na erotickou masáž, který lze zakoupit v sexshopu. Běžné éterické a jiné oleje pro tuto proceduru nejsou vhodné – mohou způsobit podráždění genitálií. Před použitím je třeba olej zahřát.
  4. Hlazení těla partnera, který nejprve leží na břiše, začíná oblastí ramen, pokračuje zády a končí oblastí chodidel. Jedním z úkolů masérky je zvýšit krevní oběh v pánvi. Toho lze dosáhnout stimulací gluteální oblasti.
kroky masáž těla

Masáž těla technika nevylučuje možnost různých experimentů. Mezi ně patří – masírování partnerových křížů, lopatek a následně přesun prsou ke kolenům. Další možností je klouzat podél těla klienta po stehnech až k hrudníku a následně plynule přejít do oblasti třísel.

Pouze profesionální masérka dokáže zvolit optimální polohu a pohyby, které návštěvníkovi salonu dopřejí maximální potěšení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

čtrnáct + dvanáct =