Relaxační masáž pro muže. TOP-5 masáží a jejich výhody

Životní styl silnějšího pohlaví v moderní realitě často způsobuje psycho-emocionální stres a vede k chronické únavě, jejímž důsledkem se může stát frustrace a deprese.

Účinná prevence těchto negativních jevů bude relaxační masáž pro muže. V Praze tuto službu poskytují náročným pánům profesionální masérky salonu „Fenix“

Navrhovaný text obsahuje informace o nejoblíbenějších typech patřičné pikantní služby, která je nyní v České republice a dalších evropských zemích velmi žádaná.

Tělo na tělo

Tělo na tělo

Při takové proceduře mu masérka s přihlédnutím k individuálním zvláštnostem a potřebám každého klienta dává možnost zažít nové, úžasně příjemné pocity. Pro návštěvníka salonu je to skutečná šance nejen najít harmonii mysli a těla, ale také získat nový intimní zážitek.

Tento druh relaxační masáže celého těla pro muže je účinná metoda, jak plně uvolnit jejich smyslnou energii. Tato salonní procedura pomáhá zvyšovat mužské sebevědomí – lze ji právem nazvat investicí do duševního a fyzického zdraví mužů bez ohledu na jejich věk, temperament a sociální postavení.

Pouze jedno sezení, které se odehrává v nejpříznivějším prostředí, poskytuje ponoření do světa relaxace a potěšení – tentokrát se stane nezapomenutelným.

Nuru masáž

nuru masáž v češtině

Zvláštností této procedury, jejíž techniku ​​znaly i legendární japonské gejši, je dotýkání se masírovaného těla prsty. Relaxační masáž pro muže vhodné specifičnosti zahrnuje použití unikátního gelu Nuru.

Tento exkluzivní produkt, který dívka provádějící masáž umně aplikuje na oblasti hrudníku, končetin, obličeje a břicha představitele silnějšího pohlaví, umocňuje jeho smyslné vjemy.

Výsledkem je, že masírovaný pán se nejen dokonale uvolní, ale také objeví tajemství vesmíru a zažije nesrovnatelnou blaženost – je to druh silné duchovní praxe, která poskytuje zdraví zlepšující a regenerační účinek.
Nuru gel je hypoalergenní, je nelepivý a na konci sezení se snadno smývá.

Masáž prostaty

Masáž prostaty

Tato speciální masáž pro muže zanechává nejen ty nejživější, nejúžasnější erotické dojmy, ale působí i léčebně a preventivně.

Několik sezení stačí k normalizaci funkce urogenitálních orgánů a prevenci takových běžných mužských onemocnění, jako je prostatitida a impotence.

Další prioritou masáže prostaty je, že tato pikantní procedura umožňuje zákazníkům masážních salonů zažít nejsilnější možný orgasmus a prodloužit dobu pohlavního styku a získat s partnerem oboustranné potěšení.

Tuto choulostivou záležitost je samozřejmě vhodné svěřit pouze zkušenému mistrovi – to dokážou jen ty nejlepší profesionální masérky v ČR.

Mléčná masáž

Mléčná masáž

Na rozdíl od většiny analogových typů, které mají historii sahající desítky století zpět, toto relaxační masáž pro muže vznikl nedávno, ale okamžitě vzbudil zájem mnoha zástupců silnějšího pohlaví.

Je to zvláště důležité pro charismatické jedince, pro které je kreativita a neotřelost v intimních prožitcích zásadní. Chuť odpovídajících masáží těla spočívá v tom, že mistr nalévá své nahé tělo nebo tělo svého partnera teplým mlékem. Ze strany to vypadá velmi eroticky a velkolepě, vzrušuje představivost a probouzí hosta salonu nejneočekávanější fantazie.

Algoritmus postupu zahrnuje jemné hnětení různých částí těla ve směru od krku k chodidlům. Dívka provádějící masáž k tomu využívá nejen prsty a ruce, ale i další části těla, včetně oblasti hrudníku, břicha a třísel. Zvláštní pozornost věnuje masáži hýždí klienta – jde o metodu ke zvýšení jeho vzrušení, kterou vystřídá nezapomenutelná relaxace.

Tantra-masáž

Tantra-masáž

Technika, která do našich dob přišla z období hlubokého starověku, schopná stejně hluboce a intenzivně působit na energetický, psycho-emocionální a duševní stav mužů.

Účelem tantrické masáže je otevření jemných energetických kanálů, což vede k úplné emancipaci a umožňuje dosáhnout naprosté harmonie, poznat pocit té nejsmyslnější něhy, ponořený do virtuální reality.

Tantramasáže nejsou jen příležitostí pro potěšení těla i duše, ale také hmatatelným zdravotním účinkem pro celý mužský organismus. Stimulují procesy krevního oběhu a urychlují lymfatický oběh. Dochází tak k regeneraci tkání na buněčné úrovni – tělo je skutečně omlazeno, vrací ztracenou energii, obnovuje fyzickou sílu a získává silný duchovní potenciál.

V elitním salonu Fenix ​​(Praha, Česká republika) uvedeném je mnoho dalších druhů erotických masáží prováděno technicky dokonale a profesionálně. Její četní stálí klienti jistě vědí, co je to relaxační masáž pro muže prémiové kvality.

Závěr je nasnadě: toto prestižní místo, známé daleko za hranicemi země, rozhodně stojí za návštěvu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

čtyři + šest =