Tantrická erotická masáž – co to je a jaké jsou její výhody?

Existuje velké množství manuálních technik zaměřených na optimalizaci práce lidských orgánů a systémů, zmírnění únavy a obnovení tónu. Jedním typem takových postupů je Tantra masáž, která je symbiózou milostné hry a terapeutického nástroje.

O vhodné masážní praxi, zaměřené na úplné uvolnění těla, naplnění vitální energií, zotavení a maximální potěšení, je popsáno níže.

Historie, původ

Původně tantrická masáž byl používán představiteli vládnoucích kruhů Indie v pozdním středověku. V oněch vzdálených dobách se věřilo, že tato metoda poskytuje příležitost ke zvýšení úrovně energie potřebné k řízení lidí.

lingamová masáž v salonu Fenix

Později se tato praxe, která zahrnovala několik úrovní, včetně orientace na tělo, eroticko-sexuální a filozofické, rozšířila do nižších kast.

Je známo, že podobné destinace existovaly i v jiných starověkých asijských zemích. Patří mezi ně Tibet, Nepál, Japonsko a Čína. Tantra získala svou konečnou podobu jako projev buddhismu v tibetské kultuře.

V Evropě byl impulsem k oblibě tohoto trendu rychle rostoucí zájem o východní filozofii a esoteriku, pozorovaný v 60. letech minulého století. Tím pádem erotická tantra masáž se stal nástrojem pro rozvoj vědomí, vitální a sexuální energie.

Specifika techniky

Základní složkou takové masážní procedury je interakce se sakrálními oblastmi těla – erotogenními zónami. Je dokázáno, že právě v nich leží obrovský potenciál emocí, silných citů a obrovské množství energie.

Profesionální masérka, poskytující takové pikantní služby, pomáhá klientovi uvolnit se, zažít nevšední pocity a božské potěšení.

Tantrická erotická masáž

Důležitou roli hrají podmínky masáže – měly by být co nejpohodlnější. Ve speciálních provozovnách se obvykle koná v tlumeném světle na pozadí hudby pro relaxaci (mohou to být zvuky přírody nebo skladby pro uvedení do transu).

Pro ty, kdo si tantra masáž objednávají poprvé, je třeba si uvědomit, že jde o mnohem víc než o obyčejné sexuální uspokojení.

Pro posílení efektu vjemů mohou maséři používat aromatické látky a dokonce i speciální tělové oleje.

Důležitá je také volba pohodlného, úspěšného držení těla a přítomnost útulné atmosféry v místnosti. Obvykle jsou pohyby během tohoto postupu neuspěchané a charakterizované hladkostí.

Nejprve se na tělo pečlivě aplikuje speciální tekutá kompozice. Poté začíná provádění opatrných a pomalých klouzavých pohybů. Nejčastěji se nejprve masíruje oblast ocasní kosti s postupnou progresí směrem nahoru k zádům.

Tantrická erotická masáž

Poté pokračujte k hlazení ramen a končetin. Doteky se stávají intenzivnějšími. Zahrnují kontakt s genitáliemi v duchovním kontextu, tj. zaměřený na pochopení životodárných principů.

Při masáži se aktivně využívají nejen dlaně, ale také hlava, chodidla, hrudník, hýždě a v zásadě celé tělo. Jediné místo, kterého by se nemělo dotýkat, jsou lymfatické uzliny.

Celková délka služby tantrické masáže ve speciálním salonu je od 2,5 do 3 hodin.

Za orientační fáze procedury lze považovat seznámení, naladění, formování požadavků a samotnou masážní praxi.

Při sezeních je zohledňován fyzický a psychický stav klienta, jeho věk a další faktory.

Účely a přínosy

Tento postup, který vám umožní zažít skutečnou blaženost, je zaměřen na zachování mládí a získání spousty úžasných, jasných vjemů naplněním vitální energie.

lingam masáž Praha cena

Otevírá skutečnou příležitost přejít od negativních, úzkostných myšlenek ke klidu, klidu, harmonii, potěšení a obnovení emocionálního stavu.

Strategickým úkolem odpovídající vývojové praxe je harmonizace všech složek uvnitř pacienta, včetně jeho vědomí, pocitů a napojení na Univerzální toky nevyčerpatelné energie.

Taková speciální masážní technika, včetně různých metod a technik, se vyznačuje řadou prioritních vlastností:

  • profesionální erotická tantra masáž dokáže vyléčit člověka z emočních traumat;
  • je to příležitost ke zvýšení úrovně smyslnosti, k poznání svých skrytých intimních tužeb a potřeb;
  • Výsledkem sezení jsou u klienta zesílené hmatové vjemy a pocit nasycení pozitivní energií;
  • tato masáž pomáhá zbavit se stresu a zažít blaženost nejhlubší relaxace.;
  • po sezení se člověk cítí vnitřně mladistvější, energičtější, zdravější a plný síly – dochází k restartu práce téměř všech oblastí těla.
Tantrická erotická masáž

Během procedury nelze vyloučit možnost ztráty fyzických hranic a přechodu do zprostředkovaného stavu.

Zajímavosti

Specialisté došli k závěru, že provádění tantrické masáže je skutečným kouzlem a celou filozofií, která zahrnuje výměnu ženské a mužské energie.

Lékařskými odborníky bylo prokázáno, že takovou masážní techniku lze považovat za účinnou prevenci ženských a mužských onemocnění reprodukční sféry.

Tantrická erotická masáž

Profesionální tantra masáž podle moderních urologů pomáhá u mužů předcházet onemocnění prostaty, u žen snižuje nepříjemné projevy PMS.

Výsledkem několika takových sezení je zlepšení imunitního systému a odolnosti vůči stresu.

Praktikující masér by měl navíc znát filozofii kamasútry, tantrické a lingamové masáže, naučit se jógickému dýchání a technologii přenosu vlastní energie na pacienta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

4 + 1 =