Erotická masáž pro muže a pro ženy – je rozdíl?

Tyto služby se stávají nepostradatelnými v našem složitém a stresujícím každodenním životě. Samotná masáž má velmi blahodárné vlastnosti pro celý organismus. A pokud k tomu přidáte erotiku, získáte celou fontánu bezkonkurenčních vjemů.

Všechny tyto masáže jsou zpravidla zaměřeny na úplnou relaxaci člověka, naplnit jej silnou energií a harmonií. Všechny potíže a problémy jsou ponechány za dveřmi a klient dostane příležitost být sám se sebou, naučit se nové vjemy a emoce, které přispívají k duchovnímu růstu.

rozdíl erotické masáže

Existují typy služeb, které jsou vhodné pro obě pohlaví, ale lišíme se jak fyzicky, tak psychicky. Proto existují některé zvláštnosti, různé techniky a druhy masáží. Nyní o všem podrobně.

Co v erotických salonech dokáže překvapit mužské pohlaví?

Možnost objednání erotické masáže pro muže všem. Služba je velmi oblíbená a dává silnějšímu pohlaví příležitost ponořit se do světa nezapomenutelných potěšení. Hlavní erotogenní zónou u mužů je penis. Právě pro tuto zónu je speciální masáž „Lingama“.

Tato technika vznikla před tisíci lety. V překladu ze sanskrtu to znamená tyč světla. Mužská sexuální masáž začíná velmi jemně a plynule. Lehké pohyby masírují nohy, hýždě a břicho a poté se pomalu přibližují k penisu. Hlavním úkolem mistra je nenechat klienta rychle ejakulovat. Penis se hladí, tře, mačká, pracuje se s ním nejen prsty a rukama a může se používat i ústní laskání.

Lesbická show fenix salon

Pokud se muž dokáže plně uvolnit a ponořit se do neuvěřitelného vzrušení, zažije časté vlnění mnohočetných orgasmů a proces ejakulace bude vydatnější a silnější než při běžném pohlavním styku.

Zde se klient rozhoduje sám. Je velmi užitečný pro zdraví mužů a je silným stimulátorem skutečného orgasmu. Taková eromasáž pro muže zabraňuje vzniku onemocnění prostaty a časné impotenci, je schopna prodloužit dobu pohlavního styku a získat jasnější finále.

Pomocí těchto technik může muž zmírnit stres, zažít nové pocity, zpestřit svůj intimní život a zcela přetížit svůj vnitřní svět.

Jaké druhy erotických masáží existují pro ženské pohlaví?

V dnešní době slabší pohlaví pracuje stejně tvrdě jako muži, řeší mnoho složitých úkolů a zaujímá mnoho odpovědných pozic. A jako nikdo jiný potřebují úplnou relaxaci. Nabité kouzelnou atmosférou erotické masáže pro ženy dává jim příležitost naučit se všechny aspekty potěšení, realizovat své fantazie a alespoň na chvíli se schovat před světem.

rozdíl erotické masáže

Pokud je pro muže speciálně navržena „Lingama“, pro ženy je to „Yoni-masáž“, která je zaměřena na hlubokou stimulaci vulvy a klitorisu. Díky této proceduře můžete lépe poznat své tělo, uvolnit se, zvýšit sexualitu, zbavit se frigidity.

Tato sexuální praktika je v Evropě velmi běžná a doba trvání eromasáže může být až tři hodiny. Jediným vedlejším účinkem může být mnohonásobný, živý a silný orgasmus. Ženská eromasáž je samozřejmě prosycena smyslností, něhou a probíhá ve vhodném prostředí. Toto je tlumené světlo, útulné, pohodlné a bezpečné místo, svíčky, aromatické oleje, krásná hudba a tak dále.

rozdíl erotické masáže

Pokud vyvstane otázka, kdo dělá erotické masáže? U mužů je to samozřejmě nahá žena. Slabší pohlaví se může odevzdat do rukou mužského pána i ženy. Zde se berou v úvahu individuální preference klienta a taková nuance je vždy předem dohodnuta.

Univerzální druhy erotické masáže pro oba partnery

Každou techniku lze nazvat univerzální, rozdíly jsou pouze ve stimulaci intimních zón. Známá „tělová masáž“ je vhodná pro jakýkoli sex. Procedura se provádí pomocí těla maséra a použití speciálních olejů pro klouzání. Postupně nacházet a pracovat s erotogenními zónami, zvyšovat vzrušení člověka. A přivést na drahocenný a vzrušující vrchol.

Univerzální jsou také intimní aqua masáže. Probíhají v teplých koupelích s vonnou pěnou nebo ve sprše za použití speciálních hydrogelových lubrikantů. Dodatečnou stimulaci zajišťuje regulovaný tlak vody.

rozdíl erotické masáže

Jakákoli erotická masáž je ideální pro páry, které chtějí přidat chuť do svého sexuálního života. Takové služby umožňují i bližším partnerům sjednotit se na duchovní úrovni a lépe se navzájem poznat. A také pochopit, jaké laskání, pohyby, hlazení dokážou vašeho milého vynést na vrchol blaženosti. Přítomnost takové rozmanitosti v intimním životě partnerů posiluje a prodlužuje spojení. Základem je svěřit své tělo i duši do zkušených a profesionálních rukou. Ujistěte se, že vaše osobní hranice nebudou narušeny. Masážní terapeuti jsou plně naladěni na klienta s přihlédnutím k jeho individuálním preferencím a přáním. A nikdy nebudou dělat to, co nechcete.

Sexuální harmonie člověka je stejně důležitá jako jeho zdraví. V přítomnosti komplexů a nespokojenosti si lidé nemohou uvědomit všechnu krásu, jas života, zažít nové pocity a potěšení. Proto zariskujte a vydejte se vstříc novému, lákavému, sladkému a přesto neprobádanému.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

19 − 1 =