Tantrický orgasmus: Zkoumání reality a mýtů

Většina lidí spojuje orgasmus pouze se stykem a ejakulací. Jde o normální fyziologické slastné procesy, které při milování zažívají ženy i muži. Mnoho lidí věří, že je nemožné zažít orgasmus bez intimity. To je velká mylná představa. Lidé, kteří se naučili tantrické praktiky, radikálně změnili svůj postoj k běžnému sexu a fyziologickému orgasmu. A nyní si vysvětlíme proč.

Co je tantrický orgasmus a jaké jsou jeho znaky?

Tantrický orgasmus

Je to velmi hluboký, mnohonásobný orgasmus, který probodává celé tělo a každý orgán, jako by to byl elektrický proud. Ti, kteří takovou rozkoš zažili, ji přirovnávají k meditaci, hypnóze nebo transu. Člověk je dočasně odpojen od reality, zažívá neuvěřitelné potěšení. Valící se vlny různého stupně rozkoše. To je tantra v sexu, doba trvání takového orgasmu může přesáhnout pět minut. Po kterém následuje skvělý pocit lásky k celému světu, opravdové uvolnění a silný náboj vitální energie.

Je možné dosáhnout orgasmu bez stimulace? Existují takové případy, ale jsou extrémně vzácné. Takové finále je spojeno nejen s fyziologií, ale také s duchovnem, schopností relaxovat a meditovat. Například orgie byly velmi populární před několika staletími a stále neztrácejí svůj význam. Podstatou je, že páry na jednom místě mají pohlavní styk ve stejnou dobu, aniž by měnily partnery. Už samotná atmosféra a pozorování druhých dává člověku kolosální vzrušení a lidé, kteří takovou akci jen sledovali, mohli dosáhnout orgasmu bez jediné stimulace.

Jak se dosahuje tantrického orgasmu?

Tantrický orgasmus

Je možné dosáhnout orgasmu bez sexu?, Samozřejmě ano! Dosahuje se toho pomocí tělesných praktik. Je jich mnoho a všechny jsou jiné. Muž nebo žena mohou dosáhnout vrcholu rozkoše bez sexu nebo dokonce jiného partnera. Masturbace je zcela běžný a přirozený fyziologický proces, zvláště když má člověk různé dotykové dovednosti a znalosti.

Erotická masáž bez intimity bude tím nejlepším průvodcem světem tantrického orgasmu. Nejlepší je zajít do specializovaných salonů, kde pracují opravdoví mistři svého řemesla. Tyto služby jsou dostupné pro obě pohlaví a jsou poměrně cenově dostupné. Erotickou masáž není třeba zaměňovat za zhýralost nebo sex za peníze. Zde je vše mnohem hlubší a jemnější.

Tantrický orgasmus

Můžete si objednat erotickou masáž u své blízké a společně porozumět tantře a objevit nové vjemy. V takové párové technice obvykle jeden volí pasivní roli a druhý aktivní. Ke spojení dochází nejen na fyzické úrovni, ale také na úrovni mentální, energetické, duchovní prostřednictvím různých doteků, které spojují muže a ženu.

Neuvěřitelná masáž pro muže bez intimity – «Lingam ». Pomalá a jemná stimulace penisu umožní muži zažít silný a mnohonásobný orgasmus. Podstatou praxe je, že plynulé a jemné pohyby rukou nebo těla se stanou intenzivnějšími nebo méně. Proces ejakulace se snažte zatlačit zpět co nejdéle. I když erekce není tak silná, pod vlivem nových doteků a vzrušení se proces obnoví. Výsledkem je, že muž je schopen získat nezapomenutelné potěšení. Také takové erotické sezení lze doplnit masáží prostaty.

Tantrický orgasmus

A pro ženy se používá stejná technika «yoni massage». Zde jde práce přímo do klitorisu, vulvy a dalších erotogenních zón na těle. Když se vše poskládá do jedné skládačky, prožívá se sladká touha, celé tělo opakovaně probodávají vícenásobné vlny orgasmu.

S erotickou masáží může být orgasmus bez sexu mnohem jasnější a silnější než při běžném pohlavním styku, kdy se tlak jednoduše uvolní. Můžete navštívit sezení erotické masáže ve dvojici a výrazně si tak zpestřit sexuální život, dozvědět se hodně o svém partnerovi, pochopit, co mu dělá potěšení, a také se naučit praxi tantry.

Jak se připravit na tantrický orgasmus?

Tantrický orgasmus

Nyní víme, jak dosáhnout orgasmu bez sexu, ale podívejme se, co je třeba udělat předem. Existuje několik pravidel, která je lepší dodržovat. Je potřeba připravit nejen tělo, ale i mysl. Po dva dny bude velmi užitečné cvičit dechová cvičení, strečink a meditaci, abyste si vyčistili mysl od všeho negativního a podrážděného. Klíčem k tantrickému orgasmu je naprostá relaxace a důvěra v partnera.

Počítejte s tím, že sezení může trvat zhruba dvě hodiny. Než je lepší se na několik dní zdržet pohlavního styku, nejíst tučná a těžká jídla a také nepít alkohol. V místnosti, kde bude masáž probíhat, by měla být příjemná teplota a likvidační atmosféra.

Tantrický orgasmus

Neodpírejte si potěšení! Stále objevujte nové aspekty nejen v životě, práci, ale i v sexu. Zkuste do svého intimního života přidávat nové barvy a vjemy častěji. Jedná se o velmi silnou energii, která dává člověku sílu dosáhnout velkých a těžkých cílů!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

jeden × 1 =