Jaká je erotická masáž? Jak si vybrat

Návštěva erotického masážního salonu vám otevře dveře do světa plného neuvěřitelných emocí a potěšení. V moderním životním tempu je velmi obtížné najít rovnováhu mezi odpočinkem a prací a erotická masáž je jedním z nejstarších způsobů relaxace. Většina lidí potlačuje sexuální a emocionální touhy. Nejčastěji je to způsobeno vnitřními komplexy a bloky.

Tato služba je sama o sobě velmi příjemná, masíruje celé tělo, zlepšuje se práce svalů, krevní oběh, člověk se začíná cítit lépe, více probuzuje, nabírá novou sílu. A sexuální masáž je zaměřena na stimulaci všech bodů a erotogenních zón a člověk zažívá nekonečně příjemné pocity.

Jaká je erotická masáž

Existuje mnoho druhů erotických masáží těla. V první řadě je zaměřena na vzrušení partnera. Profesionální maséři dokážou klienta dovést do finále jemnými doteky, hlazením bez použití pohlavního styku nebo přímým zásahem do intimních orgánů.

Zvláštnosti intimní masáže

Ponořit se do takové atmosféry je hlavní nechat všechny starosti, potíže a problémy za dveřmi a co nejvíce se uvolnit. Zbytečné myšlenky vám nedovolí cítit příjemný dotek a získat sladký stav. Proč je masáž erotika tak oblíbená? Jeho hlavním tajemstvím je technika provedení a zvláštní atmosféra, stejně jako masér a klient jsou zcela nazí.

Zvláštnosti intimní masáže

Intimní masáž vás může zbavit stresu a starostí, bude skvělým zakončením dne, přinese tak žádoucí a silné potěšení. Každý si může objednat intimní masáž a ponořit se do nového světa potěšení a vjemů.

A teď si povíme podrobněji jaké druhy erotických masáží existují a jsou nejoblíbenější.

"Olejová masáž těla"

Tělo na tělo

Jedinečná a božská služba, která zanechá dlouhé a příjemné vzpomínky. Hlavním rysem této masáže je, že se provádí celým tělem. Masérka hladce a jemně klouže svými ňadry, dlaněmi, rty a oblastí třísel po celém těle klientky.

Vše začíná jemným hlazením chodidel, nohou, zvláštní pozornost je pak věnována stehnům a hýždím, aby se zlepšil krevní oběh v pánvi. Plynule přejděte na záda, břicho, hrudník a krk. Je pozorována určitá rytmika. Dojem je takový, že jste škádlení a maximálně oddalujete vrchol slasti. Masáž se provádí za použití aromatického oleje, relaxační hudby a tlumeného světla.

Tantrická masáž

Může být skvělý pro ženy i muže. Je zaměřena na silnou stimulaci genitálií. Mnoho lidí si plete takový sezení erotické masáže s obyčejnou masturbací, ale to vůbec není pravda. Úkolem profesionální masérky je co nejdéle chřadnout klienta a nedávat příležitost k rychlému orgasmu. Nejvyšší pilotáž – přivést muže do finále je dlouhá doba a pak prudce změnit tempo na pomalejší, nakonec se dostaví velmi silný a mnohonásobný orgasmus.

fenix-masáž

S penisem masérka pracuje rukama, prsy a tělem a může se věnovat i ústnímu laskání. Variací a skvělým vrcholem takové služby pro muže je stále masáž prostaty. Tyto dva druhy nadpozemského potěšení lze kombinovat.

U žen je důraz kladen na klitoris, prsa a hýždě. Masér pohybem po celém těle plynule nachází erotogenní místa, pečlivě sleduje vjemy klienta a střídá rytmické a pomalé pohyby.

Relaxační masáž "Nuru"

Doporučujeme přihlaste se na erotickou nuru masáž pro ty, kteří hledají nové a mimořádné pocity. Tato služba má speciální techniku, kterou neumí každý. Pro maximalizaci účinku je nutné znát hmatové body na celém lidském těle. Masáž se provádí jemným tlakem konečků prstů na bolestivé, stimulující body (erotogenní zóny). Doba tlaku je od 5 do 7 sekund. Po takovém sezení je tělo klienta velmi uvolněné a stává se jakoby beztížným. Dochází k silnému výbuchu energie.

Přidejte takovou masáž jemným okusováním a také použijte peříčka, tyčinky, hedvábnou látku ke stimulaci vzrušení.

Aquafoam a aquagel masáž

Každý ví, že voda má na lidi blahodárný vliv, umožňuje jim zapomenout, očistit, relaxovat. Proto si rádi dáváme teplou pěnovou koupel. A pokud se k této akci přidají šikovní a sexy maséři, naučíme se úžasnou aquafoam masáž. Probíhá ve vaně při svíčkách s přídavkem esenciálních olejů a pěny. Těla partnerů po sobě jemně klouzají a sténají extází.

aquagelová masáž

Masáž Aquagel probíhá ve sprchové kabině s použitím speciálního gelu na klouzání. Masáž se provádí rukama, prsy a hýžděmi. Použijte také různou sílu tlaku vody pro dodatečnou stimulaci erotogenních zón a genitálií.

Zkuste si objednat erotickou masáž a dopřejte si neuvěřitelné, ohromující pocity spokojenosti a harmonie. Tato služba vám pomůže získat spoustu nových vjemů, zmírnit napětí, komplexy, bloky, ponořit se do světa vzrušení a euforie.

Pamatujte, že taková masáž je určena pro každého klienta individuálně. Technika, síla stimulace, atmosféra je vybrána výhradně podle vašich preferencí. Osobní hranice nejsou nikdy porušeny a status inkognito je zachován.

V našem složitém světě se někdy chcete dostat pryč a schovat se před všemi problémy, být sami se sebou a svými myšlenkami. Proto lze erotickou masáž přirovnat k meditaci, doplněné vzrušením a potěšením.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

devět + 1 =